Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - ROTTI ROBI A MOŻE .....

ROTTI ROBI A MOŻE .....

Re: ROTTI ROBI A MOŻE .....

Postprzez Hector » 1 marca 2012, 20:45

Na dzień kobiet daje się kwiaty, a za reklamę się płaci.
Umarł król, niech żyje król!
Hector

Postprzez alduwiel » 15 marca 2012, 13:46

Stara napisał(a):a ja polecam nową pizzerię na Wschodniej, Manhattan Pizza. Mają kebab, parę dań obiadowych, pizzę co najmniej porównywalną z hells, a znacznie lepszą niz Verona - jadałam, dowożą szybko. Byłam w samej pizzerii. Jest OK, jest jakieś 8-10 stolików, dobra obsługa.
Ponoć są od 3 czy 4 miesięcy. Na dzień kobiet w sam raz.

Chyba jesteś tam codziennie...Jako właścicielka :clap: brawo za pomyslowość!
alduwiel

Postprzez Lubon1 » 15 marca 2012, 16:13

Podoba mi się kilka poprzednich wypowiedzi ( gdyby co, to tylko moja opinia )...
... "Stara"... zalogował się tylko po to by pochwalić Manhattan Pizza ( aktywność na e-luboń = 1 post )
... "alduwiel"... zalogował się tylko po to by pochwalić Hells i raz jeszcze aby skrytykować Manhatttan Pizzza??? ( aktywność na e-luboń = 2 posty )
.... "alduwiel".... hmmm... niniejszym tak jakby strzelil sobie w kolano a nawet od razu też i w głowę...?! ;)
Lubon1

Postprzez Hector » 15 marca 2012, 16:54

Tiaaa...Nie idzie ta gastronomia, nie idzie. No więc chwytają się szefy i biznesmeny wszelkich chwytów, żeby sprzedaż sobie nieco podkręcić. Przy okazji dając "popis sprytu" pt> sam jestem niezbyt rozgarnięty, więc forumowicze - nasi przyszli, potencjalni klienci pewnie również. Hehe...Szanowni Państwo Gastronomiczni. Daję Wam dobrą radę, całkiem gratis. Oto ona:
Dobrej jakości żarcie + przystępne ceny + profireklama. Na tę ostatnią potrzeba min. 3 tys. miesięcznie. Ot i cała tajemnica.
Ps. Kucharz musi zarobić min. 12 zł na początek (przy małym ruchu). Ktoś, kto będzie pracował za mniej - dobrym kucharzem niestety nie jest.
No i tyle.
Hector

Postprzez alduwiel » 20 marca 2012, 21:07

Tak się składa, że poznałem wlaściciela i chyba nie mieszka w Luboniu. Jednego jestem pewien on dodatkowej reklamy nie potrzebuje, bo ma wystarczająco zamowień , czasem czekam za pizzą nawet ponad godz... Chwalę bo lubię i tyle 8) Zresztą od niedawna robi tam moj kumpel z Kwiatowej Mikołaj i mi troszkę naopowiadał ile bywa tam roboty - telefonow nieodbierają...
alduwiel

Postprzez Hector » 21 marca 2012, 15:15

No faktycznie nie potrzebuje. Nie jest nawet wypozycjonowany w Google hehe. No ale skoro mówisz, że godzinę się czeka...I że telefonów nie odbierają...A może Mikołaj kręci pizzę a później sam ją zawozi? Nie ma to jak biznes po polsku :)
A swoją drogą czy każdy wiejsko-peryferyjno-zaściankowy geszeft musi nazywać się Manhattan? Na 1 czy tam 3 maja jest już w ten szumny sposób nazwany spożywczak. Pełno tam żulerki, może nazwali to tak z czystej przekory? Hehe.
Wracając do Manhattanu z pizzą - życzę powodzenia :)
Hector

Postprzez alduwiel » 21 marca 2012, 16:51

Ja pisałem o hells kitchen...
alduwiel

Postprzez Hector » 21 marca 2012, 17:07

Hehe :lol: No chyba, że tak :wink:
Hector

Postprzez Stara » 26 marca 2012, 21:09

Ktoś tu pisze, że chciałam tylko zareklamować Manhattan Pizze, byłam tam, mi smakowało, reklamują się na ekranie koło ROTTI i tak się o nich dowiedziałam. Nie wiem, czy kucharz to Mikołaj z Kwiatowej
Stara

Postprzez daro » 29 marca 2012, 00:04

ODRADZAM ............., zatrułem się po zjedzeniu tej pseudo pizzy, jeżeli mozna to tak nazwać w ogole, brzuch bolal mnie do nastepnego dnia porażka .....
JESZCZE RAZ ODRADZAM...........

Z uwagi, iż wpis ten może być pomówieniem nazwa firmy została wykreślona.
daro

Postprzez Hector » 29 marca 2012, 10:32

To sobie odradzaj. Skoro się zatrułeś, to trzeba było zgłosić do Sanepidu, a nie żalić się na forum. Poza tym brzmi to jak pomówienie.
Hector

Postprzez Lubon1 » 30 marca 2012, 00:00

Raczej nie korzytam z fast foodów ale się zdażyło... padło na Manhattan Pizza.... miałem kilku gości i troszkę miałem stresa... ufff... muszę Wam powiedzieć, że było naprawdę smacznie...
jeżeli utrzymają ten poziom to mają duże szanse by pozostać na rynku?!
... dla mnie mogą nawet zawalczyć z Veroną?!
Lubon1

Postprzez alduwiel » 1 kwietnia 2012, 19:51

Muszę się przyznać, że mnie przekonałeś. Dzisiaj zamaówiłem i faktycznie dobra ;-) i szybko!
alduwiel

Postprzez Lubon1 » 9 lipca 2013, 19:44

... długo nie pisałem w tym temacie bo i nie było o czym?! ... mam nadzieję, że tym razem nie będę złym prorokiem i firma, która ( czego doświadczyłem ) na klientach nie oszczędza utrzyma się na dłużej... Marino ?!
Lubon1

Postprzez lolek123 » 10 lipca 2013, 16:57

Dokładnie. Od kilku miesięcy zamawiam z Marino i trzeba przyznać, że jest cały czas smacznie i zawsze jestem zadowolony.
lolek123

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o Luboniu