Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zobacz wątek - Najlepsza szkoła podstawowa w Luboniu

Najlepsza szkoła podstawowa w Luboniu

którą szkołę wybrać ?

Postprzez phwa » 20 czerwca 2011, 17:34

Witam.
'Zamierzam zapisac dziecko do SZP nr 4 na 1 maja, prosze o opinie, słyszałąm, głównie złe ale czy to prawda, czy dzieci mają świetlicę wraz z zajęciami dodatkowymi czy brak takiej inicjatywy, czy pod ty względem lepsza jest 2 koło Straży?

magda
phwa

Re: Najlepsza szkoła podstawowa w Luboniu

Postprzez syrenka » 20 czerwca 2011, 23:42

Słyszałam, że w SP2 ma być od września 7(!) oddziałów I klasy.
syrenka

Re: którą szkołę wybrać ?

Postprzez timur » 21 czerwca 2011, 08:08

ma złą opinie????????moje dziecko kończy własnie druga klase i jakoś nigdy nie usłyszałem nic złego na temat szkoły
tak świetlica jest-działa od godz 7 do 17,pełna opieka,obiady(koło 60-70 zł za miesiac),pomoc w rozwiazywaniu zadań tzw domowych,obok jest biblioteka(wiec dziecko moze wypozyczyc ksiazke)
czy sa zajecia dodatkowe(opisze tylko to co moje dziecko uczeszcza)-na pewno jest tenis(godz w tygodniu),zajecia dodatkowe z angielskiego,zajecia na basenie(płatne ale dzieci sa zaprowadzone i pod opieka nauczycieli)jest boisko orlika(piłka nozna),jest taniec
szkoła posiada monitoring
timur

Postprzez Jakub » 7 sierpnia 2017, 10:14

Jak chodzi o najlepszą szkołę podstawową w Luboniu to muszę stwierdzić, że nie znam lepszej niż SP4. Dobrze wykwalifikowana kadra pedagogiczna, ładne i schludne sale lekcyjne oraz dobrze wyposażone. Nauczyciele pomogą zawsze. Nauka dwóch języków obcych Angielskiego na wysokim poziomie oraz niemieckiego na bardzo dobrym poziomie nauczania. Obiady w stołówce szkolnej są przygotowywane przez najlepsze kucharki w Luboniu. Cała szkoła jest przyjazna; panuje super atmosfera oraz jest tak po prostu rodzinnie, że chce sie chodzić do tej szkoły.
Jakub

Postprzez Jakub » 7 sierpnia 2017, 10:16

Agula napisał(a):
MAMMINA napisał(a): ... I może jeszcze jedno pytanie: Której podstawówki na pewno nie polecacie nikomu?

Nie polecam SP4. Zreszta to nie tylko moja opinia - prosze popytac ludzi - kiedys ta szkola byla inna, lepsza... no niestety, wszystko ulega zmianie.

Ta szkoła jest i będzie najlepsza ;-)
Jakub

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o Luboniu