Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Odpowiedz

Budowa ulicy Wschodniej

Odpowiedz


To pytanie służy do uniemożliwienia automatycznego wysyłania formularza przez boty spamujące.

BBCode jest włączony
[img] jest wyłączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są wyłączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Budowa ulicy Wschodniej

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez ddd » 21 września 2017, 20:04

Coś ta budowa bloku na stawie (Wschodnia 19) stanęła, denerwująca pompa odsysająca wodę zamilkła i wystarczy przechodząc obok zobaczyc jakie są tego efekty, pomimo że od dłuższego czasu już nie pada stoi tam woda, więc powodzenia przy zakupie tam mieszkania.....

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez Edwardo » 13 września 2017, 06:40

Tak z czystej ciekawości - kiedy szanowna Straż Miejska (Wiejska?) zacznie reagować na to co się dzieje na ulicy Pułaskiego, na całej długości ale w głównej mierze na odcinku od nowopowstałego ronda do ulicy Okrzei? Samochody tam parkujące uniemożliwiają przejazd w obie strony. "Mistrzostwo świata" osiągają tu zwłaszcza okolice od zjazdu z ronda do wjazdu na ulicę Wschodnią (praktycznie vis-a-vis punktu karetek) choć na odcinku wjazd na ul. Wschodnią - Okrzei sytuacja też jest żałosna. A nie wierzę w to, że SM nie ma choćby jednego przejazdu na tym odcinku w ciągu całego dnia.

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez WalerySlawek » 13 lipca 2017, 08:01

Sprawa została już zgłoszona do Straży Miejskiej.

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez Ja98 » 12 lipca 2017, 07:57

Szanowny Panie Libero zgadza się, że jeśli uszkodzą świeżą nawierzchnie to powinni pokryć szkody. Tez mi się nie podoba, że jeżdżą po chodniku ale z drugiej strony jak inaczej mają wyjechać? Dwa inne wyjazdy maja zamknięte przez budowę drogi. Niesyty musimy to przeboleć. Lepiej niech Karinktony naprawa sobie bramę która wieczorami i w nocy strasznie skrzypi

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez Libero » 12 lipca 2017, 06:27

Tak z czystej ciekawości - kto wydał mieszkańcom "bloków za murem" przy ul. Jana Pawła pozwolenie na przejazd PO CHODNIKU (!!) wzdłuż bloku Wschodnia 25? Znowu komuś słoma wychodzi z butów? Rozumiem, że w przypadku uszkodzenia nawet w minimalnym stopniu nowopołożonej kostki to oni pokryją koszty naprawy.
Opanujcie się bo cały Luboń już z Was się śmieje.

A szanowną Straż Miejską zapraszam w godzinach 16.00 - 17.00 - będą sypały się mandaty...

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez ddd » 8 kwietnia 2017, 19:34

Całą dobę od kilku miesiecy na budowie Wschodniej 19 pracuje agregat prądotwórczy , jest to dość uciążliwe szczególnie w nocy - ciągłe buczenie , hałas przez który okien nie można otworzyć.

Re: Hałas w nocy na budowie Wschodnia 19

Post przez Pold » 7 kwietnia 2017, 11:51

alf-fla napisał(a):Czy ktoś się orientuje czy na budowie nowego budynku w miejscu tzw. jeziora prace trwają do późnych godzin nocnych? Czy to najlepsza pora na ugniatanie betonu i krzyki do kolegów budowlańców? Coś się zmieniło i cisza nocna już nie obowiazuje??


Wzywać Straż Miejską - może wreszcie na coś się przydadzą. Przy okazji będą mogli zobaczyć jak wygląda ulica Wschodnia z punktu widzenia sposobu parkowania samochodów.

Hałas w nocy na budowie Wschodnia 19

Post przez alf-fla » 4 kwietnia 2017, 12:03

Czy ktoś się orientuje czy na budowie nowego budynku w miejscu tzw. jeziora prace trwają do późnych godzin nocnych? Czy to najlepsza pora na ugniatanie betonu i krzyki do kolegów budowlańców? Coś się zmieniło i cisza nocna już nie obowiazuje??

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez Pold » 4 kwietnia 2017, 09:00

humel napisał(a):Czy któryś z forumowiczów uczestniczył może w dzisiejszych pseudo konsultacjach na temat budowy ulicy JP2 ? Zastanawiam się jaki był ich cel skoro prace się już rozpoczęły ?


Pewnie po to, aby nikt później nie zarzucał UM, że było informacji i spotkań z mieszkańcami NCL.
Druga sprawa to ilość miejsc parkingowych - nie jest ich oszałamiająco dużo dla obecnych mieszkańców a nie zapominajmy, że za chwilę powstaną kolejne bloki - przy Wschodniej 26 i przy ul. Mizerki. Czy aby na pewno te kilka miejsc parkingowych pomieszczą wszystkich lokatorów (obecnych i przyszłych)? Nie sądzę ...

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez humel » 3 kwietnia 2017, 22:34

Czy któryś z forumowiczów uczestniczył może w dzisiejszych pseudo konsultacjach na temat budowy ulicy JP2 ? Zastanawiam się jaki był ich cel skoro prace się już rozpoczęły ?

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez Pold » 3 kwietnia 2017, 13:16

Ruszyła budowa JP II
Ciekawe tylko jak zostanie rozwiązany problem parkowania samochodów w trakcie budowy jak i po jej zakończeniu. Oby nie było tak jak w przypadku Wschodniej - w trakcie budowy pełna samowolka a po otwarciu nowopowstałej Wschodniej zrobiło się żenująco mało miejsc parkingowych.

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez Lubo » 31 marca 2017, 22:31

METRO!!!

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez Ona 25 » 31 marca 2017, 09:13

Jako to jaka budują ulice JP II

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez www » 30 marca 2017, 13:51

Mnie bardziej by interesowało, co to za budowa u zbiegu ulic Pułaskiego I Kochanowskiego. Ciasno się robi...

Re: Budowa ulicy Wschodniej

Post przez Maxx » 30 marca 2017, 10:51

przez kilka dni nie było mnie w Luboniu i oto jakaś zmiana w otoczeniu W25 i Jana Pawła ... ktoś może zdradzić co to za "budowa" wzdłuż bloku Jana Pawła i częściowo W25?

Góra

cron

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego