Ogłoszenia drobne

Chcesz dodać swoje ogłoszenie - wystarczy wypełnić formularz.

Zatrudnię sprzątaczkę

Przedszkole w Luboniu poszukuje sprzątaczki. Praca od poniedziałku do piątku w godz.14.00-16/17.00. Cv proszę złożyć na maila: [email protected]

(Kontakt: [email protected])
Kategoria: Dam pracę
Data: 2020-08-03

Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)

MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA – tel: 785 602 438, 785 602 439
J. ANGIELSKI – tel: 785 602 439, 723 517 463
J. NIEMIECKI – tel: 723 517 463

(Kontakt: 785602438)
Kategoria: Szukam pracy
Data: 2020-07-27

płotek balkonowy

Sprzedam dwa płotki balkonowe 180/90cm, stan do odmalowania - cały i stabilny. Cena za dwa 30zł

(Kontakt: 696455953)
Kategoria: Sprzedam
Data: 2020-07-24

Lodówka z kostkarką side by side Samsung

Sprzedam używaną lodówkę z kostkarką side by side Samsung. Lodówka kupiona w 2010 roku, sprawna. Lodówka działa, robi lód.Kupujący organizuje logistykę. Cena 300 złotych.

Proszę o kontakt telefoniczny, odbiór lodówki po godzinie 17 w Luboniu.

Praca w markecie

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
W związku z dynamicznym rozwojem tworzymy kolejne miejsca pracy.

Obecnie oferujemy:
PRACE W MARKECIE

Miejsce pracy:
Czapury, woj. wielkopolskie

CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU?
MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?

Zgłoś się do nas, dowiedz się więcej o ofercie pracy w Dino.

CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z NAMI?

- Możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb
- Realną możliwość rozwoju. Stawiamy na awanse wewnętrzne
- Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
- Niezbędne szkolenia

ODPOWIEMY NA KAŻDE ZGŁOSZENIE!
Proszę aplikować poprzez stronę internetową http://www.marketdino.pl (zakładka "kariera").

W celu uzyskania więcej informacji proszę o kontakt pod nr 665941451/ 785235102 / 785297120.
Umowa
Umowa o pracę

(Kontakt: 665941451)
Data: 2020-07-17

sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń

Sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń, brama na pilota, opłaty do wspólnoty miesięcznie 43 złote.

Data: 2020-07-16

Sprzedam antenę satelitarną / sat.

Sprzedam antenę satelitarną Cyfrowego Polsatu/60cm/+konwenter, 4 wyjścia. Odbiór osobisty w Luboniu.

(Kontakt: 693199910)
Data: 2020-07-15

Pracownik ochrony - Luboń

Makropol Sp. z o.o. zatrudni do ochrony obiektu przemysłowego w Luboniu
Służby 12 i 24-godzinne
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wymagana podstawowa znajomość obsługi komputera.
Obowiązki:
- obchody
- ewidencja ruchu samochodowego i osobowego
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 663 555 711

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

(Kontakt: 663555711)
Data: 2020-07-14

Szukam pracy

17 latek z Lubonia szuka pracy na wakacje. Poznań i okolice. Tel.508 510 548

(Kontakt: [email protected] )
Data: 2020-07-12

  • Dam pracę
  • Szukam pracy
  • Sprzedam
  • Sprzedam
  • Dam pracę
  • Sprzedam
  • Sprzedam
  • Dam pracę