Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zabójstwo w Lasku?

Dzisiaj w nocy w okolicach Lasku dokonano najprawdopodobniej zabójstwa młodego mieszkańca Lubonia. Z informacji uzyskanych od rzecznika prasowego Komendy Miejskiej w Poznaniu wynika, iż ofiarą był 21-latek. Obrażenia jakie ujawniono na ciele denata mogą świadczyć, iż było to zabójstwo. W związku z powyższą sprawą zatrzymano dwie osoby. Okoliczności zdarzenia jeszcze do końca nie są znane i wciąż są badane przez policję.

Odpowiedzi

tej nocy na posesji jednego z domów faktycznie doszło do morderstwa ale nie zginoł jeden chłopak tylko 2 młodych chłopaków a trzeci został odwieziony do szpitala w stanie ciężkim ale nie wiadomo co sie z nim dzieje. Lecz faktem jest ze nikt nie wiem co sie stało tej nocy w tym domu i sporo czasu minie nim sie to wszystko wyjasni dlaczego ktos zabił tak młodych chłopców !!!

"Luboń. Zabójstwo przy alkoholu i narkotykach"

3 marca około godz. 1.00 mieszkańcy budynku jednorodzinnego w Luboniu usłyszeli wołanie o pomoc. Gdy wyszli na klatkę schodową zobaczyli leżącego mężczyznę z raną kłutą w okolicy klatki piersiowej.

Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Nieżyjącym okazał się mężczyzną Maciej J., mieszkaniec Lubonia. Poprzedniego dnia Maciej J. w swoim miejscu zamieszkania razem z czterema znajomymi spożywał alkohol oraz zażywał narkotyki. Pomiędzy obecnymi doszło do nieporozumienia na tle narkotyków, uczestnicy spotkania opuszczali mieszkanie w różnych konfiguracjach i powracali do niego o różnym czasie.

Na podstawie sekcji zwłok ustalono, że bezpośrednią przyczyną zgonu Macieja J. był krwotok z rany kłutej klatki piersiowej.

Obecnie trwają czynności procesowe precyzujące ustalenia dotyczące przebiegu wydarzeń w mieszkaniu zmarłego w dniu 2.03.2010r. i tego co wydarzyło się po zakończeniu spotkania.

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu

źródło: www.echopoznania.pl

Jednak to co interesuje wszystkich to czy maja ta osobe która to zrobiła?? czy ten ktos nadal chodzi spokojnie na wolności bezkarny po tym co zrobił??

Nie mam pojęcia skąd ludzie biorą takie rewelacje,przypuszczenia i domysły...!?To co wypisujecie tutaj na temat tej sprawy,to połowa tych ,,wiadomości z pierwszej ręki,,to bzdury!Zresztą co się dziwić ludzie z Lubonia potrafią zajmować się sprawami ,które ich nie dotyczą ,a wypisują co usłyszą.Znam sprawę bardzo dobrze ,więc opamiętajcie się!

Trzeci zmarł w szpitalu.Dwóch z nich to 21-latkowie,trzeci prawdopodobnie 24-latek.Ale kto mógł dokonać tego strasznego mordu i dlaczego nie wiadomo.

pjk-77

nie nie nie trzeci chłopak zyje to była tylko plotka wiem z dobrego zródła bo znam tego trzeciego chłopaka więc w 100% żyje i juz nawet wyszedł ze szpitala

Straszne rzeczy się dzieją na świecie. Facet był tylko 21 lat. Kiedy czytam takie wiadomości czuję się przygnębiony. Ostatnio mam również natknąć wideo na ten temat ( http://www.tubesfan.com ). Czuje się jak coś złośliwego się dzieje wokół nas. Raczej smutne.

7 marca 2013r o godzinie 12 w sądzie na al. marcinkowskiego w Poznaniu odbędzie sie po 3 latach od morderstwa odbędzie sie ostatnia rozprawa z ogłoszeniem wyroku o morderstwo.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu