Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Ukarano sprawców

W nawiązaniu do informacji zamieszczonej na stronie internetowej e-lubon.pl w dniu 24 kwietnia 2013 roku dotyczącej nieczystości stałych wyrzuconych w okolicy przejścia między ul. Podgórną a Armii Poznań informujemy, iż sprawcy tego wykroczenia zostali przez nas ustaleni, a także w dniu 6 maja br. ukarani grzywną mandatową w wysokości 200 zł oraz w jednym przypadku skierowaliśmy wniosek o ukaranie do Sądu rejonowego w Poznaniu.

Straż Miejska Miasta Luboń

 

fot.: 

SMML

Odpowiedzi

cd

A czy sprawcy posprzątali po sobie, w sobotę nadal leżały tam śmieci. Czy zapłacenie mandatu zwalnia z obowiązku posprzątania po sobie?

Prawidłowo.

w poniedzialek nadal smieci leza 

Powinno być co najmniej 2000 zł.

Bardzo się ciesze, że po raz kolejny udało się ustalić i ukarać sprytnych inaczej! Gratulacje dla SM Luboń oby więcej takich udanych interwencji. Fajnie by było gdyby udało się ustalić choć kilku śmieciarzy z ulicy Niezłomnych, którzy regularnie zaśmiecają glinianki. Ps. Jak znam życie to i tak zaraz pojawi się głos Jaśnieoświeconego Pawloka znawcy wszystkich dziedzin i okaże się, że te interwencje nic nie zmieniają i i tak trzeba zlikwidować SM. No cóż na natręctwa nie ma lekarstwa. 

Głos Pawloka się nie pojawi, gdyż nie ma go już na forum. Pozdrawiam

Pomnik im wystaw. Fajnie to by było gdyby śmieci znaleźli sami w trakcie patrolu po zakamarkach Lubonia (wszak do tego zostali stworzeni-prawda?) a nie czekali na telefon od mieszkańców . Jedyny plus że dopadli właściciela.

:)

Płakał za nim nie będe :). Czyżby został powołany do Komisji Macierewicza ;)??? Ewentualnie Kononowicza? Dla niezorientowanych to ten gwiazdor You Tube, który chcał wszystko zlikwidować, tak aby nie pozostało nic :)!

Do Starylibańczyk:
Nie jestem, nie byłem, i pewnie nie będe  pracownikiem Straży Miejskiej! Po prostu w przeciwieństwie do niektórych osób nie widze wszystkiego w czarnych barwach i małe sukcesy w walce z warcholstwem sprawiają mi ogromną przyjemność. To tyle w temacie :). Jeśli chcesz to szukaj dziury w całym..... widać tylko na to cię stać.

Nie szukam.Stwierdzam fakt.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Korepetycje
 • Szukam pracy
  Język francuski
 • Inne
  Spacerek!
 • Dam pracę
  Ochrona- Komorniki
 • Dam pracę
  Kafelkarz!
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu
 • Dam pracę
  Pracownik Ochrony (Biedronka)
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki