Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Sukces młodych zawodników LKTS Lubanta-Luvena Luboń w Wojewódzkim Turnieju Skrzatów i Żaków

Patryk Pyśk Mistrzem Wielkopolski, Zuzanna Sułek Wicemistrzynią Wielkopolski. W ostatnią sobotę w Gnieźnie 1 czerwca 2013r. odbył się Wielkopolski Turniej Skrzatów i Żaków. Po raz kolejny zainteresowanie turniejem było bardzo duże, w turnieju wzięło udział 100 zawodniczek i zawodników z Wielkopolski. LKTS Lubanta-Luvena Luboń był reprezentowany przez: Zuzannę Sułek, Weronikę Dombka, Patryka Pyśka, Julię Gładysz oraz Damiana Pyśka,
Po raz kolejny zawodniczki, zawodnicy LKTS potwierdzili wysoką formę oraz coraz większe umiejętności. Bezkonkurencyjny tego dnia był nasz reprezentant Patryk Pyśk, który bez straty seta wygrał wszystkie mecze i został Mistrzem Wielkopolski w kategorii Żaków. Bardzo cieszy wynik ale przede wszystkim gra Patryka, który pewnie i z dużą przewagą pokonał przeciwników. Bardzo dobrze zaprezentowała się także Zuzanna Sułek, która zajęła 2 miejsce i została Wicemistrzynią Wielkopolski w kategorii Żaczek. W tej samej kategorii Weronika Dombka zajęła 10 miejsce. Wiele emocji i radości podczas turnieju w Gnieźnie przyniosła gra naszych najmłodszych zawodników, którzy rywalizowali w kategorii Skrzatów. Juli Gładysz po dobrej grze zajęła 5 miejsce, natomiast Damian Pyśk tego dnia uplasował się na 10 pozycji. Sukces naszych reprezentantów bardzo cieszy, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że rywalizowali ze starszymi zawodnikami. Patryk, Zuzia, Weronika oraz Julia, także i w przyszłym roku będą grali w tej samej kategorii. Damian, który został najmłodszym uczestnikiem turnieju jeszcze przez dwa najbliższe lata będzie mógł reprezentować nasz klub w kategorii Skrzatów.
Podsumowując te zawody oraz kończący się sezon 2012/2013 myślę, że możemy być zadowoleni z postawy naszych najmłodszych reprezentantów. Ciężka i systematyczna praca przyniosła oczekiwane postępy, które można było zauważyć gołym okiem podczas turnieju w Gnieźnie.


Mariusz Pyśk

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca- wypełnianie ankiet
 • Dam pracę
  Sprzedawca w butiku Kazar Factory Poznań
 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu