Stella Luboń 10 w tabeli

14 kwietnia 2012 o godzinie 16.00 Stella Luboń podejmowała Piasta Kobylnicę. Pierwsza połowa była trochę bezbarwna, jednak ze wskazaniem na przewagę Stelli, która miała swoje okazje i oddała kilka strzałów na bramkę rywala. Niestety, ataki piłkarzy lubońskiej Stelli nie zaowocowały bramką. Do przerwy zatem oglądaliśmy na tablicy wyników 0:0. Druga połowa byłą znacznie lepsza w wykonaniu obu zespołów. Więcej było dokładnych zagrań i coraz ciekawszych sytuacji pod bramkami. Wreszcie nadeszła 54 minuta, w której Michał Wojciechowski popędził z piłką prawą stroną boiska, a następnie dograł ją na piąty metr do Piotra Palacza, który bez przyjęcia posłał ją pod poprzeczkę obok bezradnego bramkarza gości. Strzał palce lizać i 1:0 dla Stelli. Piast próbował nawiązać walkę, ale nic z tego nie wynikało, aż do 65 minuty, kiedy to doszło do bardzo dyskusyjnej sytuacji w polu karnym Stelli. Sędzia podyktował rzut karny dla rywali, którego na gola goście nie zamienili posyłając piłkę nad bramką. Piłkarze Stelli dominowali na boisku stwarzając kilka groźnych sytuacji. Wiele emocji było w 88 minucie spotkania, kiedy sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym Piasta. Do jego wykonania podeszło dwóch zawodników Mateusz Michalski i Marcin Mroczyński, jednak strzał zablokowali obrońcy. Piłka trafiła jednak pod nogi zawodnika Stelli, który został w tym momencie sfaulowany w polu karnym, a sędzia wskazał na wapno.
Do piłki jako egzekutor podszedł Marcin Mroczyński, ale niestety także on nie miał swojego dnia i bramkarz rywali okazał sie lepszy. Po trzech doliczonych minutach sędzia zakończył to spotkanie.

31.03.2012 Stella - Kotwica Kórnik (lider ligi) 3:0

07.04.2012 Concordia Murowana Goślina - Stella 1:2.

Przegrana z Kłosem Zaniemyśl (25.03.2012).

W tej chwili Stella zajmuje 10 pozycję w tabeli ligi okręgowej.