Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Rozbiórka pustostanu przy ulicy Krętej

Na terenie naszego miasta można niestety wskazać wiele tzw. pustostanów, czyli budynków w których nikt nie zamieszkuje i nie są użytkowane. Niszczejąc wpływają one nie tylko na wygląd estetyczny miasta, ale przede wszystkim wpływają na bezpieczeństwo osób trzecich. Działania prowadzone przez nas, a zmierzające do zabezpieczenia lub rozbiórki takich budynków zwykle trwają dość długo, ale przepisy prawa są w tej materii często na tyle skomplikowane, iż nie da się tych procedur przyśpieszyć. Dlatego cieszy nas fakt, iż kolejny budynek dzięki naszym działaniom przestanie stanowić zagrożenie budowlane i nie będzie „szpecił" naszego miasta.

Straż Miejska Miasta Luboń

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Korepetycje
 • Szukam pracy
  Język francuski
 • Inne
  Spacerek!
 • Dam pracę
  Ochrona- Komorniki
 • Dam pracę
  Kafelkarz!
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu
 • Dam pracę
  Pracownik Ochrony (Biedronka)
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki