Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Nocna Jazda Konkursowa 2009

Nowicki Auto Serwis to marka znana w Luboniu między innymi przez rajdowca Dariusza Nowickiego. Po ostatnim nieudanym starcie Darek nie poddaje się i szykuje do następnych zmagań, które będą miały miejsce w sobotę. Drużyna jaka przygotowuje kierowca składać się będzie z mieszkańców Lubonia. Za "kółkiem" zasiądzie Dariusz Nowicki, pilotem będzie Patryk Konik, organizacją wyścigu oraz opieką samochodu zajmą się Włodek Rybak, Tomek Trochimowicz, Artur Tyksiński, a także Artur Przybylski. Warto wspomnieć, iż rodzina Nowickich przygotowuje samochody Kia Picanto do Nocnej Jazdy Konkursowej, w której udział wezmą załogi radia Eska i Telewizji WTK. Nocna Jazda Konkursowa to rajd rozegrany po raz pierwszy 10 listopada 1962 roku. Jest to jeden z dwóch rajdów o najdłuższej tradycji organizowanych w Wielkopolsce. Startujące załogi walczą o przechodzącą z rąk do rąk drewnianą rzeźbę "Leśnego Dziada", którą zdobi tabliczka z nazwiskami wszystkich zwycięzców wyścigów. Jak informuje organizator zmagań Marek Tokarczyk głównym celem Nocnej Jazdy Konkursowej jest popularyzowanie turystyki samochodowej wśród mieszkańców Wielkopolski oraz podnoszenie ich umiejętności zachowania się na drogach w nocnych warunkach. W pierwszej części rajdu na terenie Toru „Poznań" rozegranych zostanie VI prób sprawnościowych. Następny etap rozegrany zostanie w normalnym ruchu ulicznym, a uczestnicy zobowiązani będą do bezwzględnego stosowania wszelkich zasad Kodeksu Ruchu Drogowego. Po drodze będą czekały na nich liczne, niejednokrotnie lekko podstępne zadania.

Nocna Jazda Konkursowa 2009 to 100 km niezwykłych atrakcji na trasie: Piątkowo, Naramowice, Biedrusko, Bolechowo, Czerwonak,  jak i również Tor "Poznań" oraz nagrody w postaci karty Pre-Paid o wartości 1000 zł ufundowanej przez BZ WBK, komplet opon zimowych, odtwarzacz DVD, CB Radia, czujniki cofania oraz wiele innych atrakcyjnych upominków.

 

fot.: 

Dariusz Nowicki

Odpowiedzi

Czy aby na pewno Dariusz Nowicki weźmie udział w tym rajdzie? Na liście uczestników jest wpisany jako rezerwowy i to na ostatniej pozycji: http://lista_nocka.chronotec.pl/

Pozdrawiam
Kostek
Problem z komputerem? -> www.twojserwisit.pl

Przygotowuje się do tego rajdu. Zobaczymy jak będzie....

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie