Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Na luzie

Około godziny 14, przy PAJO CENTRUM doszło do niecodziennego zdarzenia.

Samochód dostawczy wjechał do Żabinki (pomiędzy budową nowego kościoła a parkingiem PAJO). Ale nie byłoby w tym nic dziwnego, gdybyśmy nie znali wydarzeń poprzedzających owo "nurkowanie".

Świadkowie byli zdziwieni widząc jadący po parkingu samochód dostawczy, w którym nie ma kierowcy. Otóż kierowca był w tym czasie na zakupach, a pozostawiony na luzie i bez zaciągniętego hamulca ręcznego samochód, w pewnym momencie zaczął się staczać.

Pokonał kilkadziesiąt metrów po parkingu, przejechał w pobliżu myjni, potem przez chodnik, trawnik, jezdnię, drugi trawnik (fot3 i fot4) i w końcu wjechał do Żabinki. Prawie od razu podjęto próby wyciągnięcia pojazdu, ale nie udało się. W chwili redagowania niniejszego artykułu, właściciel oczekiwał na cięższy sprzęt.

Całe szczęście, że nie doszło do jakiegoś zderzenia z pojazdami na jezdni- w tym miejscu samochody (jadące od Unijnej) bardzo często ustępują pierwszeństwa i oczekują na wjazd na parking. Gdyby w tym czasie stało tam kilka pojazdów jeden za drugim, mogliby nie zdążyć odjechać.

Rafał Wojtyniak

fot.: 

Rafał Wojtyniak

Odpowiedzi

To jest te auto co samo parkuje :D:D
Lub miała mała awarie autopilota

Jak dla mnie to kiepsko zaplanowany zamach...
No ale któż by się spodziewał fosy ? ;)

pozdrawiam Robert

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego