Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

List do redakcji - drifting na parkingu

Otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki list dotyczący niebezpiecznej "zabawy" jaka odbywa się co jakiś czas na parkingu przy sklepie Intermarche.

O godzinie 23.00 na parkingu Intermarche spotkało się 12 aut i driftowali z głośną muzyką. Zgłosiliśmy to na policję, ale usłyszeliśmy, że nie ma wolnego auta, bo jest na interwencji. Ok, liczyliśmy, że przyjadą później, niestety po pół godziny nikt się nie zjawił. Na nieszczęście kierowcy malucha próbował zawrócić, gdy uderzył w lampę na parkingu. Kierowca wysiał z auta padł na kolana i chwycił się za głowę. Koledzy zapchali auto pod wiaty do koszyków i wsadzili rannego kierowcę do auta. Postanowiłam ponownie zadzwonić na komisariat. Jak usłyszeli, że nie wiem co z kierowcą po minucie przyjechali. Około kilku minut po północy zjawiła się też karetka. Nie doszłoby do tego gdyby nie zbagatelizowali pierwszego telefonu. Driftujący kierowcy pojawiają się dość często - napisała mieszkanka Lubionia.

hak

Odpowiedzi

Trzeba było zadzwonić po pootowie...

Po co? Niech się rozpie**** do driftów jest tor poznań, a nie parking od intermarche... Jak jeden z drugim porządnie zrobią sobie krzywde to się może nauczą!

Tam jest taka piękna betonowa ściana...

Nie tak dawno ktoś się żalił, że ludziom przeszkadza, jak "młodzież się spotyka". Młodzież? Motłoch i dresiarstwo.

A gdzie się ma młodzież spotykać?
Na wzgórzu obesranym? Jak mówił Wojak Szwejk.
Na placu zabaw ? Skargi rodziców!

Pod blokiem ? Skargi lokatorów.
W parku? - Gdzie ten park.
Reasumując młodzież w Luboniu moze spotkać sie w szkole 1 września.

Sam należe do grupy młodzieży, lubie sobie wypić piwko na ławce, spotkać się ze znajomymi ale nie oznacza to że mam nadzierać pyska czy np. robić drifty na intermarche?! Sam spotykam się ze znajomymi na osiedlowych ławkach czy murach, ale nikt z nas nie dewastuje niczego, nie krzyczy. Chcą niech się spotykają, tylko niech uszanują fakt, że niektórzy chcą chociażby spać. Puentując ten temat, powinni wężykiem porozwalać sobie te samochody!

Kim byłeś autorze tego wpisu? Motłoch czy dresiarstwo?

Jak nazwać hołotę, która wrzeszczy, ryczy, kwiczy, rży, jest agresywna, zaczepia innych, hołotę, do której strach sią zbliżyć? Jak inaczej nazwać element katujący w nocy mieszkańców basami ze "stjuningowanego" szmelcu? Nie macie się gdzie spotykać, bo nie potrafcie tego robić. Kultury, chamie, kultury! Tutaj jest pies pogrzebany. Gdybyście byli grupą ludzi, która spotkała się by porozmawiać w normalny sposób, nikt nie robiłby problemów. Mieszkałem w znanym, zachodnioeuropejskim mieście, w samym centrum, miejscu spotkań i jedyne co było słychać do gwar rozmów, czasami sztućce. Żadnych wrzasków, dzikich krzyków. Pod moim balkonem czasami spotykała się młodzież, żaby porozmawiać. Porozmawiać! Pili też piwo, wino, ale żadnych rozbitych butelek, agresji, hałasu. W ciągu tygodnia ok. 22 wszystko cichło, w weekendy trochę dłużej, jednak to były normalne odłogsy życia w mieście, a nie stada dzikich małp.

Jasne, pogotowie ratunkowe to właściwa służba żeby zrobić porządek z "drifterami". Może jeszcze pogotowie gazowe i energetyczne wezwać do tego?

Policja w luboniu Zawsze tak działa też dzwoniłem kilka razy o interwencję jak pod blokiem na żabikowskiej leciały butelki a oni po pół godzinie przyjechali albo kilka razy musiałemdzwonić dwa razy a ich ubiegła straż miejska  POLICJA W LUBONIU JEST NIEKOMPETENTNA I NIE JEST ŻADNYM POSTRACHEM DLA tych co tu robią co chcą 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca w Komornikach
 • Dam pracę
  Sklep Intermarche zatrudni
 • Dam pracę
  Zatrudnimy Panie do lekkich prac na produkcji
 • Sprzedam
  Sprzedam pozostałość po ogrodzeniu działki
 • Dam pracę
  Potrzebne kobiety do pracy
 • Dam pracę
  Malarz ~szpachlarz
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Wynajem - szukam
  Poszukuję lokalu biurowego do wynajęcia