Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Informacje z SP 2

Z okazji Dnia Matki, przypadającego 26 maja, w naszej szkole odbyła się podniosła uroczystość, na którą zostały zaproszone mamy uczniów klasy IId. Dzieci zaprezentowały wzruszający program słowno-muzyczny. W ciepłych słowach wyraziły swoją miłość do mam. Wręczyły czerwone róże i bukiecik konwalii. Niejednej mamie zakręciła się łza w oku.

Agnieszka Mikulska - Spalona


Dzień Dziecka pod hasłem sportowej rywalizacji w SP2

29 maja uczniowie naszej szkoły obchodzili swoje święto - w tym roku nieco przyspieszone z powodu długiego weekendu. Nie brakowało jednak atrakcji, zwłaszcza tych sportowych, bo jak zwykle Dzień Dziecka w „Dwójce" był okazją do wykazania się dobrą kondycją fizyczną, umiejętnością współpracy w drużynie i znajomością zasad walki fair play.
Tym razem uczniowie współzawodniczyli podzieleni ze względu na roczniki, co wydawało się wszystkim najwłaściwsze, bo czwartoklasista nie zawsze potrafi dotrzymać kroku kolegom i koleżankom o rok, czy dwa starszym. Konkurencje zaś były niezwykle urozmaicone i... z wielką dawką poczucia humoru. Bo jak tu nie uśmiać się szczerze, kiedy widzi się drużyny przedstawicieli poszczególnych klas skaczących we workach, czy popychających partnera jadącego na małym wózku? Z całą pewnością uczniowie kibicujący swoim drużynom nie nudzili się ani przez chwilę. Na zakończenie rozgrywek każda klasa otrzymała dyplom i torbę cukierków.
Na tym jednak nie skończył się ten najważniejszy dla wszystkich dzieci dzień w roku. Wychowawcy także nie zapomnieli o swoich podopiecznych. Pozostały czas klasy spędziły jedząc pizzę, lody i inne smakołyki. Był tez czas na wspólne spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Ten dzień na pewno można zaliczyć do bardzo udanych.

Violetta Langner

 

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca- wypełnianie ankiet
 • Dam pracę
  Sprzedawca w butiku Kazar Factory Poznań
 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu