Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Forum e-lubon.pl

Ze względu na wiele uwag jakie napływały do naszej redakcji już od dłuższego czasu postanowiliśmy zupełnie zmienić sposób funkcjonowania forum gazety internetowe e-lubon.pl. Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie do gustu obecnym i przyszłym Czytelnikom. Forum jest cały czas dostępne - pod adresem http://www.e-lubon.pl/forum. W całym serwisie stosowany jest jeden login - zarówno do forum jak i komentowania artykułów. Osoby, które będą obrażały, "wychodziły" poza temat będą od razu banowane.

Izabella Chodorowska

 

Odpowiedzi

To akurat dobre zmiany.Zupełnie "położyliście"natomast w/w rubrykę.Dwa miesiące na zebranie pytań+2 kolejne na odpowiedź z UM.Niektóre pytania zupełnie się deaktualizują.Czy tak trudno wysłac pytania pocztą elektroniczną np.co 2
tygodnie i pilnowac terminów na odpowiedź zagwarantowanych w Ustawie o dostępie do informacji publicznej?

Pocztą wysłać łatwo, ale nie gwarantuje to odpowiedzi. Jeśli zanosimy do UML pismo wówczas mamy potwierdzenie, że takie pytanie wpłynęło. Obiecujemy się w tej kwestii poprawić po świętach :)

jest to po prostu brak szacunku do czytelnikow.
 

cenzura działa?
blokuje cię moje wypowiedzi, teraz konto....
i nawet emaila nie przyzslecie ...
oburzony kibic Wojciech 

Konto zostało czasowo zablokowane po zgłoszeniu faktu spamowania reklamowego w prywatnych wiadomościach. Informacja o fakcie i przyczynie blokady pojawia się każdorazowo podczas próby logowania na forum za pomocą zablokonwanego konta.

http://www.e-lubon.pl

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego