Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Certyfikat jakości dla lubońskiej firmy

Lubońskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „WINTER" znalazło się w prestiżowym gronie laureatów IV edycji programu „Najwyższa Jakość 2010". Kapituła konkursowa, której przewodniczył prof. dr hab. Wiktor Gabrusewicz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, postanowiła wyróżnić lubońską firmę za profesjonalizm działań w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorce zarządzania przedsiębiorstwem, najwyższą jakość usług budowlanych świadczonych w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz uwzględnienie potrzeb i oczekiwań klientów.

Przyznawany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością certyfikat "Najwyższa Jakość w Budownictwie" zgodnie z nazwą ma promować wzorce jakościowe, zarządzanie przez jakość oraz pozytywne przykłady dbania o jakość w sektorze budownictwa. Podczas gali, która odbyła się 6 lipca bieżącego roku w pałacu Działyńskich w Poznaniu, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa WINTER odebrał certyfikat „Najwyższa Jakość w Budownictwie".

Zarząd firmy WINTER powiedział nam: "Otrzymanie takiego certyfikatu jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Cieszymy się niezmiernie że nasze wysiłki, ciągła dbałość o wysoką jakość usług oraz 20 lat nieprzerwanej działalności zostały docenione w tak prestiżowy sposób. Zaznaczamy jednak, że jest to dla nas tylko przystanek na drodze rozwoju w kierunku najwyższej jakości świadczonych usług".

„Jestem niezwykle dumny z kolejnego certyfikatu jakości przyznanego lubońskiej firmie. Życzę właścicielom i pracownikom przedsiębiorstwa, aby otrzymana nagroda stała się bodźcem do podejmowania kolejnych wyzwań, przynoszących satysfakcję i ekonomiczny sukces" - podkreślił w przekazanym na uroczystości liście gratulacyjnym Burmistrz Miasta Luboń, Dariusz Szmyt.

Jak mówi p. Piotr Winter: "Certyfikat wisi dumnie w centralnym punkcie siedziby firmy obok innych najważniejszych wyróżnień zdobytych w historii funkcjonowania spółki".

Redakcja e-lubon.pl przyłącza się do wszystkich gratulacji spływających na ręce Zarządu firmy.

Kalina Kelma

 

Odpowiedzi

Czy to jest artykuł sponsorowany ?
Pawlok

http://www.flickr.com/photos/pawlok/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.flickr.com/photos/tobimadom/" onclick="window.open(this.href);return false;

nie

a czy piszemy tu coś o produktach firmy, cenach, promocjach, adresie, punktach sprzedaży, itp?
To jest wyróżnienie.

[url=http://kalina.kelma.pl][color=#777777]Kalina.Kelma.pl[/color][/url]

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie
 • Dam pracę
  Praca- wypełnianie ankiet