Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Bezuma - drzwi otwarte [reklama]

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte Akademii Tańca Bezuma (AT Bezuma) w Luboniu! Studio mieści się przy ulicy Sobieskiego 55a. Z nowym sezonem ruszamy już 1 września 2019 roku o godzinie 14:00.

Specjalnie na dzień otwarcia zaplanowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji m.in.: profesjonalne zajęcia pokazowe prowadzone przez tancerzy z naszego studia oraz konsultacje z trenerami.

Nasza szkoła prowadzi zajęcia rekreacyjne z akrobatyki na ścieżce airtrack, taniec nowoczesny, taniec współczesny, baletu, gimnastyki artystycznej, hip hop, dancehallu oraz zajęć dla najmłodszych. Mamy także turniejowe grupy dziecięce i młodzieżowe w stylach jazz, modern oraz show dance. Istnieje również możliwość wykupienia zajęć indywidualnych.

Posiadamy sześcioletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych oraz dla dzieci i młodzieży. Wytrenowaliśmy już wielu multimedalistów regionalnych jak i ogólnopolskich turniejów tańca. Nasi tancerze są mistrzami Polski, Europy i Świata federacji World Artistic Dance występowali w programie Dzień Dobry TVN, wygrali plebiscyt „Mistrzowie Sportu” w kategorii najlepsza drużyna sportowa w powiecie poznańskim, organizowanym przez „Głos Wielkopolski” oraz plebiscyt „Siewca Roku” w kategorii Sport organizowany przez Urząd Miasta Lubonia.

To tylko niektóre z osiągnięć naszych podopiecznych. Teraz czas aby to Twoje dziecko rozpoczęło przygodę życia z Bezumą, rozwinęło umiejętności taneczne, ale przede wszystkim świetnie się bawiło i aktywnie spędzało czas!

Do zobaczenia na Drzwiach Otwartych!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu poprzez naszego fanpage’a facebook.com/akademiatancabezuma oraz telefonicznie pod numerem 517 051 385.

Akademia Tanca Bezuma

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie
 • Dam pracę
  Praca- wypełnianie ankiet
 • Dam pracę
  Sprzedawca w butiku Kazar Factory Poznań