Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Nowa strona internetowa Lubońskiego KS

Od 1943 roku do dziś tworzymy sportową historię Lubonia. Jak każdy klub piłkarski raz z sukcesami, innym razem z nieco słabszymi wynikami, ale zawsze razem - sportowo i przyjaźnie. Łączy nas zamiłowanie do aktywności sportowej i pasja do piłki nożnej. Razem spędzamy wspólnie wiele czasu doskonaląc swoje umiejętności piłkarskie, aby móc na zakończenie wygranych meczy tak zjednoczeni śpiewać: Tak się bawi, tak się bawi - Luboński!

Szukamy pasjonatów piłki nożnej, zarówno małych jak i tych starszych. Jeśli tylko piłka nożna sprawia Ci przyjemność i chcesz nauczyć się lepiej grać po prostu przyjdź i zobacz nasz stadion oraz grupy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, możesz u nas trenować od żaka do seniora.

Znajdziesz nas na stadionie przy ulicy Rzecznej w Luboniu, na Orliku przy ulicy Dojazdowej, przy ulicy Kołłątaja i ulicy Szkolnej, a także na innych lubońskich obiektach sportowych. Nie zastanawiaj się, po prostu przyjdź i zobacz jak trenujemy.

Zapraszamy na treningi próbne! Zadzwoń i umów się!

Kontakty do trenerów oraz kierowników poszczególnych drużyn znajdziesz w zakładce "Drużyny" na stronie http://lubonski.com.pl/

Nasi najbardziej wyróżniający się zawodnicy, grają dzisiaj w klubach z wyższych lig, a pierwsi nasi wychowankowie weszli już do drużyny seniorów. Czekamy na Ciebie!

Luboński KS

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Inne
    znaleziono kluczyk od samochodu
  • Inne
    Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)