Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pogrom Luboń uciekł ze strefy spadkowej

Pogrom Luboń, który swoje ostatnie spotkanie rozgrywał na wyjeździe w Golęczewie zdobył 3 cenne punkty i tym samym uciekł z strefy spadkowej. Obecnie z dorobkiem 7 punktów zajmuje 11 miejsce w tabeli. 

Do spotkania zawodnicy z Lubonia przystępowali w okrojonym składzie. Sytuacja pandemiczna, kontuzje, praca, spowodowała, że trener Rajmund Sobkowiak do dyspozycji miał trzynastu zawodników. Mimo problemów kadrowych zespół pokazał charakter i wolę walki. Pierwsze 25 minut to przewaga Pogromu, którą w 12 minucue gry udokumentowł zdobytą bramką Dawid Kubiak. Niestety, po zdobytym golu gospodarze ruszyli do ataku i doprowadzili w 35 minucie spotkania do remisu. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

W drugiej odsłonie Pogrom zaczął grać tak jak na początku całego spotkania. W krótkim okresie czasu Dawid Kubiak zdobył aż trzy bramki. Kapitan Pogromu świetnie sobie radził wykorzystując swoją szybkość. Niestety, tak duża przewaga uśpiła czujność zespołu i pod koniec meczu zrobiło się bardzo gorąco. Dwie głupio stracone bramki w 85 i 87 minucie gry spowodowały, że było dużo niepotrzebnych nerwów. Pod koniec gry doszło do przepychanek co zakończyło się po jednej czerwonej kartce dla zawodników obydwu zespołów. Pogrom dowiózł jednak wynik do końca i pokonał GKS Golęczewo 4:3.

Ostatnie spotkanie Pogrom Luboń rozegra w niedzielę o godzinie 11.00, kiedy to rozegra zaległy mecz z Tarnovią II Tarnowo Podgórne.

izi

fot.: 

zdjęcie archiwalne

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginął pies rasy Golden Retriever
 • Inne
  zgubiono telefon
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie biurowe
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)