Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

X Luboński Bieg Niepodległości odwołany

Z powodu obostrzeń ogłoszonych przez rząd Jubileuszowy X Luboński Bieg Niepodległości zostaje odwołany.

Drodzy uczestnicy,

obostrzenia wynikające z nowego rozporządzenia Rady Ministrów, niestety uniemożliwiają nam przeprowadzenie Biegu Niepodległości. Jest nam bardzo przykro, ale musimy odwołać tegoroczną edycję. Rozpoczynając przygotowania w czerwcu tego roku braliśmy pod uwagę kilka scenariuszy. Najgorszy z nich zakładał odwołanie imprezy bezpośrednio przed. Niestety ma on właśnie miejsce.
Tak jak deklarowaliśmy zarówno w regulaminie zawodów, w postach na fanpage czy wpisach na stronie biegu- zwracamy wpisowe WSZYSTKIM pomniejszone o kwotę 5zł. Zwroty zaczniemy generować jutro, więc myślę że w przeciągu tygodnia każdy z Was otrzyma swoje pieniądze.
Wiem, że cześć z Was sugeruję, możliwość biegu wirtualnego, ale nie jest on możliwy. Wnika to z kilku kwestii. Nasze umowy ze sponsorami i partnerami stworzyliśmy w ten sposób, że w przypadku zakazu imprez, zakupione materiały mogły zostać wykorzystane w przyszłych roku (jeżeli to oczywiście możliwe). Pewnych ustaleń nie da zmienić się od zaraz, ani też spotkać się z każdym jednego dnia by je omówić. Podobnie z budżetem imprezy- w jednej chwili nie da stworzyć alternatywnej opcji na bieg wirtualny. Dodatkowo nasz zespół organizacyjny dotykają też kwestie pandemii (kwarantanna czy opieka na dziećmi), co bardzo utrudnia mam pracę w ostatnich dniach.
Medal, który większość z Was przypadł do gustu będzie do zdobycia już za rok.
Stare powiedzenie mówi "kto nie ryzykuje nie pije szampana". Każdy organizator w tym trudnym roku miał szereg różnych motywacji przy podejmowaniu decyzji odnośnie imprezy. Ja szanuję każdą decyzję. Można było bieg odwołać od razu, zaproponować edycję wirtualną itp. My wyszliśmy z założenia, że jeżeli jest chociaż cień szansy na bieg realny, to trzeba podjąć rękawicę i walczyć. Ponieśliśmy pewne starty, ale nie żałujemy że próbowaliśmy.
Życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia. Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w Luboniu by normalnie świętować Dzień Niepodległości

Adam Chudzicki
Organizator Biegu

izi

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginął pies rasy Golden Retriever
 • Inne
  zgubiono telefon
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie biurowe
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)