Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Plac zabaw przy ulicy 3 Maja - list do redakcji

Do naszej redakcji napisał Czytelnik, który zadał pytanie związane z placem zabaw mieszczącym sie przy ulicy 3 Maja.

Na ul. 3 Maja od dłuższego czasu trwa remont placu zabaw. Dziś pojawiły się pierwsze instalacje i... użyto tych co były wcześniej... Podniszczona drewniana równoważnia, stare opony do wspinania...?!? I stara sprężyna.. Taki fajny płot i boisko a wyposażenie placu stare u wysłużone... Serio? Nie tego się spodziewały dzieci - pisze mieszkaniec.

List przekazujemy do Urzędu Miasta Luboń.

izi

Odpowiedzi

To chyba jakiś żart lub tymczasowe rozwiązanie. Nie wierzę w taki absurd.

ja wierzę, że władze Lubonia mogą tak zrobić, a przy placu zabaw powinna być siłownia na świeżym powietrzu

Nadwarcianie z Warta Park!Zamiast bredzić o siłowni na świeżym powietrzu uporządkujcie teren nad Wartą naprzeciwko Waszych bloków choćby do stanu sprzed paru lat kiedy nie było jeszcze budynków!Teraz już ze ścieżki na wale nie widać rzeki!(oczywiście inicjatywa powinna wyjść z UM!)Pokażcie, że też coś potraficie w co raczej wątpię!

to nie takie proste kolego, bo tereny przy rzece nie należą do wód polskich a nie do UM jak piszesz i oni powinni dbać o to. Jedynie co można to akcje wyciągania butelek ze strumyka po takim jak Ty. A odkąd pamiętam to w sezonie letnim nigdy nie było widać rzeki z wałów bo tak zarośnięte.

Może UM myśli ze dzieci z tego rejonu są innego sortu . Bo przecież po co , komu
Jeden wielki wstyd !!!
I oto tym sposobem znów moje podatek rozliczę w Poznaniu .

Może gdybyś płacił tu podatki to starczyłoby im na lepsze wyposażenie placu zabaw i jednocześnie miałbyś święte prawo być oburzony, ale skoro rozliczasz swoje podatki w Poznaniu a nie tam gdzie mieszkasz czyli w Luboniu to czego oczekujesz. Przecież finansujesz rozwój infrastruktury Poznania a nie Lubonia jeżeli takich osób jak ty jest więcej to budżet miasta ma mniej kasy do wydania i takie są tego efekty.

A ja płacę podatki właśnie tu w Luboniu całe życie i moje niezadowolenie z ich wykozystania, a w szczególności buta i bezczelność urzędników doprowadza do tego, że też już tu przestanę płacić w tym zmarnowanym przez urzędasów mieście.

Tylko po raz kolejny UM daje dupy w inwestycjach ,nie zamierzam zmieniać swojej decyzji ! Podatki były opłacane przez długi czas ale ...Dopóki coś się nie zacznie dziać w tym temacie nie zmienię zdania .Niech ktoś tam zacznie myśleć bo sami sobie szkodzą .

Bez wątpienia takim sposobem myślenia szkodzisz najbardziej samemu sobie jednocześnie twoim najbliższym i przy okazji swoim sąsiadom ponieważ w żaden sposób nie finansujesz infrastruktury miejskiej z której chcesz korzystasz a później jeszcze marudzisz że ta infrastruktura jest beznadziejna. No a jaka ma być. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia. Trzeba wymagać od urzędników aby inwestycje były przeprowadzone właściwe ale jednocześnie musimy
płacić w Luboniu podatki jeżeli tego nie robimy tak jak Jo81 to nie dziwota że później mamy to co mamy.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  korepetycje z matematyki
 • Zamienię
  Zamienię mieszkanie 2-pokojowe na Gorczynku na domek w Luboniu
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Inne
  Rekrutacja