Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zaginęła 14-letnia Jassica Pawęzowska

Jessica wyszla z domu rodzinnego w Luboniu przy ulicy Jaworowej, dnia 7 października br. około godziny 7.20. Miała dojechać do Poznania, gdzie uczęszcza do Zespołu Szkół Branżowych, niestety do szkoły nie dotarła. Ustalono tylko, że dojechała na pewno do Poznania, po czym urwał się całkowicie jakikolwiek kontakt z dziewczyną. Telefon od dnia zaginięcia pozostaje nieaktywny. Rodzina jest zrozpaczona, gdyż z Jessicą nie bylo do tej pory żadnych problemów wychowawczych. Proszą o Waszą pomoc.

RYSOPIS
Wzrost: około 165 cm.
Włosy: blond, długie, proste.
Oczy: brązowe.
Szczupłej budowy ciała.

Niestety nie wiadomo jak była ubrana w dniu zaginięcia, wiadomo jest tylko, że ma ze sobą dużą czarno złotą torbę szkolną na ramię Versace. Ktokolwiek widział lub ma informacje o losach zaginionej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112. Można też kontaktować się bezpośrednio z naszą redakcją Gdziekolwiek jesteś poszukujemy osób zaginionych w formie prywatnej i anonimowej. Proszę o jak największą ilość udostepnień sprawa jest bardzo pilna. Dziękuję za Waszą pomoc i uwagę w imieniu rodziny i własnym.

Anita Suchinska Miszczuk

https://www.facebook.com/poszukiwani

Odpowiedzi

Kocham Cię Jessica

Działania rodziny są jak najbardziej zrozumiałe. Brakuje mi informacji o tym, czy Policja wszczęła postępowanie w tej sprawie?

Z informacji jakie posiadamy od rodziny to tak

Oglądałem Państwo w państwie o przypadku zaginięcia. Tam rodzina robiła wiele, policja nic.
Komendant Główny złożył doniesienie na policjantów, rzecznik prasowy natomiast bronił policjantów.
Ze stanowiska Komendanta wynikało, że mają obowiązek wszcząć postępowanie i dobrze jeśli jest tak w tej sprawie i nasi policjanci mają więcej empatii.

poprawił imię w tytule. Abstrahując to ciekawe co się musiało w głowie wydarzyć żeby dziecku takie imię dać?

Ale nasz zryty beret. Wrażliwość ormowca w pełnej krasie.

Stary Libańczyk... sama ksywka mówi swoje. Mądrości prawi na co dzień swoich wad nie widzi. Taki mądry, podaj swoje imię może też się pośmiejemy..

Mikuś zastanów się jak można tak dziecko unieszczęśliwić na całe życie. Swoim dzieciom też dałeś na imię Jessica i Brajanek? Czasem trzeba pomyśleć trochę dalej niż 500+.

Sorry, ale piszesz to w nieodpowiednim momencie. Mnie to samo przyszło do głowy, ale nie napisałem.
Jest odwrót od tej tendencji i są Stasie, Jasie i Kasie. Najważniejsze żeby dziewczyna się znalazła.

Ale przewiduję zaskoczenie w rozwoju tej sytuacji i tyle. Natomiast szkoda że cisza panuje w temacie zatwardziałego pana który zanadto lubił dzieci.

Jakiś Ty mądry, i jak Ty przewidujesz, i jaką empatię dla rodziców masz. Daj im jeszcze rady odnośnie ubioru, makijażu. Jak powinni wychowywać dziecko? Przewidujesz zaskoczenie w rozwoju sytuacji. Toż jasnowidzem możesz zostać, wtedy i policja w rozpaczy Ciebie wezwie. Dzięki temu poczujesz się wreszcie spełniony. Spełniony, że rad, które wygłaszasz o lat na elubon ktoś posłuchał. I wtedy spłynie na Ciebie poświata, nieomylności, radości. I będziesz mógł dalej pracować dla dobra społeczeństwa lokalnego. Ponawiam prośbę, podaj swoje imię, sukcesy zawodowe, to co robią dzieci i jakie to kariery porobiły. Ocenimy to publicznie, może znajdzie się wśród forumowiczów ktoś kto pracował razem z Tobą, był Twoim sąsiadem, albo chodził z nimi do szkoły. Ocenimy oczywiście anonimowo, i damy rady których sam nie dostrzegasz w przekonaniu o swej i rodziny mądrości....

Na szczęście nie muszę nic nikomu udowadniać. Czasami warto się wczytać w ogłoszenia.

W takich przypadkach lawendowa mafia zapewnia stały dostęp do dzieci.

Moze jakis monitoring Policja sprawdzi ?

Dziewczyna zaginęła w Poznaniu, więc jest na to szansa. W Luboniu rozwijany jest monitoring pomiaru temperatury.

Bardzo proszę o powstrzymanie się od głupich komentarzy !

Nie czas i miejsce.
No ale przy takiej okazji warto zastanowić się jak wygląda w Luboniu możliwość monitorowania kluczowych miejsc, które w takich przypadkach dają bezcenną wiedzę o losie zaginionych.
Wyjścia ze szkół, przystanki, dworzec?
Może zanim zdarzy się coś na terenie samego Lubonia warto wyciągnąć lekcję i zrobić "odprawę ze służbami" w zakresie możliwości i dostępności monitoringu wizyjnego (nie tylko publicznego, ale w porozumieniu z prywatnymi biznesami). Przecież bezpieczeństwo to wspólna sprawa.

Rozwinę ten temat pod komunikatem covidowym.

Jestem przekonany że Pani apel będzie bezskuteczny ponieważ takie osoby jak Hawk czyli tak naprawdę trolle internetowe nie potrafią uszanować innych ludzi dlatego też pisali, piszą i będą pisać same głupie komentarze. Niestety taka jest smutna prawda.

Przy czym akurat Hawk nie napisał nic niestosownego. O jaką wypowiedź się czepiasz?
Inna sprawa to wycieczki starego libańczyka. Tu sam też poczułem zażenowanie.

Jeśli moje komentarze są głupie, to napisz jeden mądry i może twoja mądrość rozniesie się po Luboniu.

Czy policja działa? Nawet nie sprawdzili ich domu! Rodzina zrozpaczona? Żenujące, tej rodzinie to na rękę, ze jej nie ma. Dziewczyna nie sprawiała problemów wychowawczych? Wystarczy spojrzeć na jej profil na Facebooku. Same kłamstwa, a dziewczyny jak nie ma tak nie ma.

Też tak myślę. Przejrzałam facebook i google. Pojawił mi się Gołańcz. Dziewczyna pewnie potrzebuje pomocy, gdziekolwiek jest. Niech tylko wróci cała i zdrowa.

Dobrze że nie tylko ja to zauważyłem. Patrząc na jej profil i jeżeli status związku nie jest żartem to nie dziwię się że nawiała i nie chce mieć kontaktu.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  korepetycje z matematyki
 • Zamienię
  Zamienię mieszkanie 2-pokojowe na Gorczynku na domek w Luboniu
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Inne
  Rekrutacja