Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Oddaj głos poparcia

Urząd Miasta Luboń zachęca wszystkich mieszkańców do udziału w akcji #PodBiałoCzerwoną. Wystarczy wypełnić krótki formularz aby w naszym mieście stanął maszt z flagą Polski. 500 to minimalna liczba głosów potrzebna do realizacji projektu w Luboniu. Aby oddać swój głos należy wejść na stronę https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/ i kliknąć ikonkę "oddaj głos poparcia". W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidziany jest udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości podniesienia flagi na maszt.

UML

Odpowiedzi

Z tym sponsorem inicjatywy pod żadnym pozorem. Szkoda czasu. I nie warto dawać twarzy.

W obliczu tego cyrku, który nam serwuje PiS do spółki z PO należy z godnością ignorować wszelkie tego typu obrzydliwe państwickie akcje. A już na pewno nie wolno dopuścić, żeby się u nas Morawiecki kreował na jakiegoś dobroczyńcę bo maszt z flagą postawił za nasze podatki i łaskawie jaśnie pan przyjeżdża. Takiego!

W takim razie z kim?

Ja za PiSem nie jestem. Ale daleko mi do takich jak Twój wpis. Flaga była przed PiSem i będzie po PiSie. Nic PiSowi do flagi ale i takim krytykantom jak Ty też. Mamy się zamknąć na cztery lata i nic nie robić bo PiS będzie rządził? Wymyśl lepsza inicjatywę.

a tego nie chcę

Głos oddany. Oby do 11 listopada Biało Czerwona dumnie załopotała. Na moim domy prezentować się będzie również. Jak co roku zresztą.

Po co komu flaga? Kto za to zaplaci? Patriotą jest się w sercu i dyszy naprawdę niczego nie trzeba manifestować. Komu nasz urząd chcę zaplusować nie mamy innych wydatków.

Naprawdę - koszt postawienia masztu, pomalowania go i powieszenia flagi zamknie się w jednym banknocie pięciusetzłotowym. Pod warunkiem, że nie będzie to robione z zaangażowaniem administracji państwowej lub samorządowej, bo wtedy trzeba dodać jedno zero. Nie trzeba tej propagandy.

Kliknięcie linka zawartego w artykule nie przekierowuje na właściwą stronę. Dopiero skopiowanie go i wklejenie w pole adresu na nowej karcie kieruje właściwie. Redakcja tego nie dostrzegła?

brawo redakcja

"to działanie zamierzone." Nie wiem czy zamierzone wiem jednak że Redakcja nie robi nic by błąd naprawić. I jest to zastanawiające

Nie dostrzegła...

Fajnie że p. redaktor błąd skorygowała. Pieję z zachwytu:)

Spoglądanie raczej bardzo wybiórcze. Zez lewoskośny? Da się to leczyć... bez zgody pacjenta?

Używaj do woli, na zdrowie. Pokazujesz tylko swoją kulturę :(

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  korepetycje z matematyki
 • Zamienię
  Zamienię mieszkanie 2-pokojowe na Gorczynku na domek w Luboniu
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Inne
  Rekrutacja