Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komunikat Burmistrz Miasta Luboń z 10 sierpnia br.

Drodzy Mieszkańcy, w związku ze wzrostem liczby osób zakażonych w Luboniu, zgodnie z zapowiedzią, powracamy do publikowania codziennych komunikatów.

Przekazuję, że stan na dziś tj. 10.08.2020 r.:

*liczba osób zakażonych - 11 , w tym aktywne przypadki - 6 (osób w izolacji);
*w tym ozdrowieńcy - 5;
*liczba osób objętych kwarantanną, podlegających bezpośrednio nadzorowi Policji i niekorzystających z aplikacji – 100 osób mieszkających pod 36 adresami;
*liczba osób korzystających z aplikacji „Kwarantanna domowa” – 11 osób mieszkających pod 7 adresami.

-Przypominamy, że aktualne informacje i regulacje dotyczące COVID-19 możecie Państwo śledzić na stronie koronawirus.gov.pl, a dane statystyczne i informacje dotyczące Lubonia na stronie http://lubon.pl/artykuly/212/koronawirus.

-W związku z pytaniami dotyczącymi funkcjonowania urzędu, uprzejmie informuję, że z uwagi na fakt, że znaczna część pracowników przebywa na kwarantannie, nie jest możliwa bieżąca obsługa spraw. Dlatego pilne sprawy prosimy załatwiać telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem platformy ePUAP. Przepraszamy za utrudnienie i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

-Informuję, że pracownicy urzędu są sukcesywnie poddawani testom. Pracownicy, którzy mieli bezpośredni dłuższy kontakt z Burmistrz lub Wiceburmistrz Lubonia w dalszym ciągu pozostają na kwarantannie i na pracy zdalnej, ponieważ terminy wykonywania testów są uzależnione od upływu 7 dni od ostatniego kontaktu z ww. osobami. Jak do tej pory, stwierdzono jeden przypadek zakażenia wśród pracowników.

-Informuję również, że dziś w godzinach popołudniowych pomieszczenia w urzędzie miasta zostaną zdezynfekowane.

Życzę wszystkim Mieszkańcom dobrego dnia. Dbajcie o siebie nawzajem.

Michał Popławski
Zastępca Burmistrz Miasta Luboń

fot.: 

Odpowiedzi

W Poznaniu potrzebują 15 mln zł na zakończenie badań nad szczepionką tj.0,0075 % tego co poszło dodatkowo na TVP i 1/4 tego co zmarnował Sasin z Morawieckim na wybory. Pozdrawiam wyborców Dudy.

Jeżeli by to miało starczyć na badania nad szczepionką to tyle co dwie kamienice które władze Warszawy dały 100-latkom, których nikt nie widział od czasu wojny - po co ta manipulacja ?

Jaka manipulacja? Sasin=70 mln TVP = 2mld
Gdzie tutaj manipulacja?

W czoło sobie wbij tą szczepionke

Już dawno by przelał 15 mln, ale zapomniał PIN. Poza TVN są jeszcze inne programy w telewizji i nawet jak ktoś ma kłopot z pilotem, to niech chociaż ogląda TVP i TVN i wyciągnie średnią.

I ja ozdrawiam

Komunikaty są lepsze niż brak komunikatów. Obcinają od razu dwa zera z domysłów. Dziękuję Wiktorze.

Sanepid podaje że aktywnych przypadków w Luboniu jest 15

A w komunikacie burmistrza aktywnych jest 6 przypadków!!!! Gratuluję przepływu informacji albo "umiejętności" matematycznych

Wczorajsze dane sanepidu mówiły o 6 przypadkach a dziś wstawione przez sanepid mówią o 15 czy to tak trudno zrozumieć?

Publikuje komunikaty, których nie publikował urząd częściowo-zamknięty. Zadanie jakiegokolwiek pytania w stylu: Co to jest? Po wodzie pływa i kaczka się nazywa, wiązało się co najmniej z miesiącem oczekiwania na odpowiedź. Teraz po zamknięciu szybko dowiedziałem się, że władze dały herb miasta TW Magdzie i genialnemu radnemu(niech się chłopaki trochę pobawią).Jeśli jeszcze zamknięty urząd sprawi, że będzie dostępne zagospodarowanie przestrzenne na e-mapie, to grozi mi to wpadnięciem w zachwyt

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Inne
  Rekrutacja
 • Kupię
  Kupię auto do 3000zł zarejestrowane
 • Inne
  Znaleziono klucze
 • Dam pracę
  Przedszkole poszukuje pomocy
 • Inne
  Zaginął szczeniak
 • Dam pracę
  Zatrudnię opiekunkę do żłobka