Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

13 pracowników UML zdrowych

Drodzy Mieszkańcy, informuję, że wśród 13 pracowników Urzędu i spółek miejskich, którzy poddali się testom, do tej pory nie wykryto żadnego zakażenia koronawirusem. Kolejni pracownicy, którzy mieli bezpośredni dłuższy kontakt z Burmistrz lub Wiceburmistrz Lubonia pozostają na kwarantannie, w samoizolacji i na pracy zdalnej.
O wynikach testów i aktualnej sytuacji w Urzędzie będziemy Państwa na bieżąco informować.
Pamiętajcie, że nadal obowiązuje stan pandemii i obowiązkowo musimy zasłaniać usta i nos w pomieszczeniach zamkniętych oraz zachowywać dystans społeczny.
Aktualne informacje i regulacje dotyczące COVID-19 znajdziecie Państwo na stronie koronawirus.gov.pl a dane statystyczne i informacje dotyczące Lubonia na http://lubon.pl/artykuly/212/koronawirus.

Życzę dobrego weekendu.
Michał Popławski
Zastępca Burmistrz Miasta Luboń

Odpowiedzi

To jest szansa na odbiór DO....

No i bardzo dobrze że są zdrowi. Biorąc jednak pod uwagę koszty jakie ponosi podatnik na funkcjonowanie urzędu, to nie większego znaczenia czy urząd jest otwarty, otwarto-zamknięty, zamknięto-otwarty jak przez ostatnie pół roku czy całkowicie zamknięty.
Nie jest dla mnie jasne natomiast co by było gdyby Wojewoda skorzystał ze swoich uprawnień i powierzył wykonywanie zadań naszego urzędu np. UG Komorniki. Czy on by to opłacał, czy znowu my(podwójnie)?
Na pewno Wiktor z Plewisk miałby bliżej.

Dwie panie kontaktują się w przeciągu tygodnia z 13 osobami, co daje 1.3 kontaktu dziennie na każdą z pań.
Nie można chyba powiedzieć, że praca wre tam jak ulu, bo wydaje mi się królowa matka częściej chyba kontaktuje się z robotnicami. Nie jestem jednak pewien i przydałby się głos jakiegoś pszczelarza.

Czytaj ze zrozumieniem. Przecież jest napisane że kolejni pracownicy czekają na testy. Także tych kontaktów było więcej. Choć w obecnej sytuacji to chyba nie jest dobra informacja.

Jak już wspominałem, kiedy w Luboniu nie było covida, były codzienne komunikaty o 0 zarażonych i ilości osób na kwarantannie. Teraz kiedy jest, zastąpiła to literatura piękna o tym, że nosimy maseczki i wszyscy jesteśmy aniołami. Ja się do anielstwa nie poczuwam i wolałbym informacje. W sytuacjach kryzysowych ujawnia się naga głupota. Mamy w Luboniu kilka portali ( w tym jeden nowy z herbem) i nikt nie informuje co ma zrobić mieszkaniec w sytuacjach nagłych, kiedy będzie miał potrzebę nagłego kontaktu z urzędem. Zdarzają się różne sytuacje życiowe w tym zgony osób bliskich.Proponuję jednak zaprzestania żałosnej próby przedstawienia choroby wśród władz Lubonia, jako kolejnego sukcesu. To też nie porażka, to choroba, która nie wybiera.
Informacja zamiast propagandy.

Nie siej dezinformacji bo to co piszesz to nieprawda. Sprawdzałem i komunikaty covidowe były równiesz wówczas kiedy pojawiły pierwsze przypadki (3 przed zachorowaniem burmistrzowej) tej choroby w Luboniu. Później była informacja burmistrzowej chyba z miesiąc temu że zaprzestaje ich codziennych publikacji. Zresztą inne gminy w powiecie poznańskim też regularnie ich nie publikują. A we wcześniejszym komunikacie dotyczącym choroby wiceburmistrz Franek który przecież jest również na e-luboń jest informacja że urząd jest zamknięty i w przypadkach nagłych proszą o telefon także kontakt jest więc nie bądź taki nierozgarnięty i czytaj ze zrozumieniem i nie opowiadaj bajek. Wracam do pszczół.

Chodzić od domu do domu i pytać kto tu rządzi Luboniem?
Czy nadal zamiast właściwych informacji będą pouczenia, że trzeba zasłaniać usta i nos?
Znam takich, którzy pouczali i zachorowali. Musiałbym zasłonić też oczy, by nie dostrzec braku informacji w Luboniu.
Nie chciałbym w tej sprawie zadawać kolejnego pytania do zamkniętego urzędu. To powinni próbować ustalić lubońscy dziennikarze. Teoretycznie pierwszy z odpowiedzią powinien pośpieszyć tytuł radnego, który ma najbliżej do władzy i kiedy dostał herb całkowicie zapomniał, że RM Luboń ma funkcje kontrolne. Życie pokaże kto pierwszy to ustali.

Hawku ewidentnie masz problemy aby czytać ze zrozumieniem albo masz taką skleroze że nie pamiętasz co czytałeś i komentowałeś. Aby rozwiązać twój problem rodem z przedszkola - tam dzieci uczą się czytać zamieszczam fragment informacji o chorobie burmistrzowej opublikowany na e-lubon który zresztą sam komentowałeś. "Z przykrością informuję, że potwierdzono u mnie obecność koronawirusa. W trakcie mojej kwarantanny obowiązki Burmistrza przejmuje pierwszy Zastępca pan Michał Popławski". Mam nadzieje że to powinno rozwiązać twój "problem" aby czytać ze zrozumieniem. Tak mi wydaje że zamiast ciągłego pisania postów na tym portalu powinieneś podszkolić pamięć inaczej możesz zapomnieć gdzie mieszkasz i przyjdziesz do moich uli a tam niestety mamy już komplet. Tym razem już ostatecznie wracam do moich pszczół.

W każdym razie pouczanie o konieczności noszenia maseczki, nie zastępuje noszenia maseczki.
Pan Popławski podrzuca mediom taką rozdrobnioną papkę informacyjną z której nie sposób nic wywnioskować.
Przyzwyczaił się, że nasi radni są wyjątkowo niewymagający i kupują nawet takie informacje, że rok po roku zalicza błędy w tych uchwałach np. śmieciowych i mówi im, że to wina RIO i Wojewody.
Mogę tylko poradzić, żeby założył monitoring i wtedy łatwiej złapie RIO i Wojewodę na gorącym uczynku, jak się zakradają do UM pod osłoną nocy i robią kuchy na poziomie 3 letniego dziecka. Właśnie dlatego, że jestem już po przedszkolu nie przyjmuję tych opowieści dziwnej treści jako prawdę objawioną. Sorry, że nie jestem głupi.Wątpię(choć nie wykluczam), że wystąpił u mnie nagły problem z czytaniem. To raczej przykra przypadłość, która dopadła ciało zbiorowe o nazwie RM Luboń w przypadku prac nad uchwałą o podwyżce za śmieci na 26 zł.Każdy myślał, że kolega przeczytał i w rezultacie nie przeczytał nikt. Pan Popławski też nie przeczytał i podłożył radnym brednie, a zamiast uzasadnienia wcisnął im wtedy swój artykuł artykuł prasowy, który nazwałem bajką o Chinach i również RIO uznało, że bajki nie wystarczą . Ja mam raczej ten problem, że dostrzegłem jakiś czas temu, że mimo milionowych nakładów na oświatę,umiejętność czytania nie jest w Luboniu powszechna.
Boję się wręcz, by analfabetyzm nie przyśpieszył i nie chcę zostać w Luboniu jedynym, który umie czytać.
Jeśli radni mają z czytaniem kłopot, to dobrze że umieją czytać pszczelarze. Gdyby pszczelarze zastąpiliby radnych, to nic by się nie stało. Gdyby radni zastąpili pszczelarzy, to rychło wyginęły by wszystkie pszczoły.
Zdrowia Marianowi, pszczelarzom i wszystkim życzę.

Pszczelarzu, czy też masz tylko 1.3 kontaktu dziennie z pszczołą?
Jeśli też jesteś taki niekontaktowy, to pszczoły mogą skończyć studia, przepracować w ulu do emerytury i pszczelarza nie spotkać. Może dlatego Luboń nie płynie miodem?

Już nie tyle śmieszny co coraz bardziej żałosny się stajasz. Zasyp forum jeszcze większą ilością odpowiedzi na swe własne odpowiedzi. Musisz być bardzo samotny. :)

Jak się zadaje niewygodne pytania, to jest oczywiste, że zaraz znajdzie się ktoś życzliwy.
Pewnie ktoś z fejsbuka lub rejestru umów, bo wiele nazwisk powtarza się w obu miejscach.
Dziękują władzy za parę stów dodatkowego zarobku, jak radny do końca kadencji będzie dziękował za herb.
Nie jeden Wiktor już tu próbował odwracać uwagę od istoty problemu, a potem musiał zdejmować ze stron urzędu bzdury które podrzucił dziennikarzom.
Komunikat covidowy proszę, a nie trele-morele.Tylko niech go lepiej nie tworzą te same orły, które robiły beznadziejny Raport o stanie miasta.

Droga Redakcjo. Co jest grane? To że po kliknięciu- opublikuj pojawia się tylko nick i tytuł bez komentarza zdążyłem się już przyzwyczaić. Ale żeby okazała się całość, czyli poszło, lecz przy następnych odwiedzinach na stronie znikał komentarz?
Oto co napisałem a tajemniczo znikło.
Hawk To już nie jest śmieszne a zaczyna być żałosne. Bawi Cię zaśmiecanie forum Twymi odpowiedziami do własnych odpowiedzi by na nie kolejny raz odpowiedzieć?
Musisz być bardzo samotny lub zakompleksiony. Lub jedno i drugie.

Lub jedno i drugie z małej litery i po przecinku.Ty nie stawisz żadnych pytań, ani nie wymagasz odpowiedzi. Na 100 % radny. Zajmujesz się wyłącznie mną i jesteś typowym odciągaczem uwagi.
Oglądałem kiedyś program przyrodniczy w którym przeprowadzano testy na małpach. Te zwierzęta potrafią zapamiętywać zdarzenia i jeśli po naciśnięciu przycisku za wyskoczy im banan (lub herb) to zawsze będą naciskać
za i nigdy się nie pomylą. Nie bądź małpą i przekonaj koleżanki i kolegów, by zaczęli myśleć, bo to nie boli.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Kupię
  Kupię auto do 3000zł zarejestrowane
 • Inne
  Znaleziono klucze
 • Dam pracę
  Przedszkole poszukuje pomocy
 • Inne
  Zaginął szczeniak
 • Dam pracę
  Zatrudnię opiekunkę do żłobka
 • Inne
  Znaleziony York
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  Sprzedam komodę