Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Blokady na kołach - list do redakcji

Do naszej redakcji napisał mieszkaniec bloków przy ulicy Wschodniej, który chciał za naszym pośrednictwem podziękować Straży Miejskiej w Luboniu.

Chciałbym podzielić się wyrazami szacunku i uznania dla Straży Miejskiej, która dzisiaj rano (od redakcji: 6.11)  przy ulicy Wschodniej W KOŃCU zaczęła stosować efektywne działania w stosunku do źle zaparkowanych aut i ZACZĘŁA ZAKŁADAĆ BLOKADY na koła. Po miesiącach interwencji, które nie przynosiły skutku, może w końcu przyszedł dzień gdzie ludzie się nauczą i zaczną szanować chodniki i ścieżki rowerowe na naszym osiedlu - pisze Czytelnik.

izi

Odpowiedzi

Zapraszam również SM w okolice SP3 niech ogarnie tą wolna amerykankę, gdy rodzice odbierają pociechy ze szkoły. Samochody zaparkowane na zakazie, pasach oraz skrzyżowaniu Dąbrowskiego z Lemańskiego i Asnyka.

Jak straż Miejska jest pod szkołą SP3 to nikt z kierowców nie stosuje amerykanki nagle wszyscy znajdują miejsce do parkowania

To chyba wyjątek... od roku nie reagują przecież na zgłoszenia, a na Wschodniej od str pogotowia notorycznie łamane są przepisy parkowania. Przejeżdzają czesto tedy i nic nie widzą. Nie wiem po co w Luboniu jest straż miejska ?!
Pozdrawiam.

Pani Kasiu proszę również każdorazowo zgłaszać to ,że kupa po psie nie została posprzątana i niech szukają tych przestępców bo mnie akurat psie kupy denerwują :):)

Tylko odholowanie auta jest skuteczne. Nieprawidłowo zaparkowane auto z blokadą nadal jest nieprawidłowo zaparkowanym autem, tyle że z blokadą.

Przykro nam Pana który nie dorobił sie samochodu ale za to ma czas na pisanie bezsensowych listów do redakcji :)

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl