Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zamknięty plac zabaw - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Kilka dni temu do naszej redakcji napisała mieszkanka, która zwróciła uwagę za zamknięty plac zabaw przy ulicy 3 Maja.

Chciałam zwrócić uwagę na zamknięte place zabaw. Ten przy ul. 3 maja był zamknięty cały dzień 1.11, 2.11 dziś pewnie też jest zamknięty - jeszcze nie byłam. (od redakcji - 3.11. także był zamknięty). Od listopada będzie już cały czas zamknięty? Czy nie było komu otworzyć? Jeżeli tak to po co zamykać... Dzieci w sezonie od listopada albo w weekendy i w święta nie mogą korzystać z placu zabaw? - pyta Czytelniczka.

List przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń. W dniu 6 listopada br. otrzymalismy poniższą odpowiedź. 

W odpowiedzi na pismo dotyczące zamknięcia placu zabaw przy ulicy 3 Maja w Luboniu, które wpłyneło do tutejszego Urzędu droga elektroniczną dnia 5 listopada 2019 r. przekazuję, co następuje:

1. Zgodnie z uchwałą nr X/62/2015 Rady Miasta Luboń z dnia 23 lipca 2015 r. w sprawie: ustalenia regulaminu korzystania z placów zabaw, placów gier oraz siłowni zewnętrznych zlokalizowanych na terenie Miasta Luboń, z placu zabaw można korzystać w godzinach 9:00-21:00. Place zabaw i gier są dostępne cały rok.
2. Z naszych ustaleń wynika, iż tylko ten jeden plac zabaw został omyłkowo zamknięty. Pozostałe place zabaw i gier były dostępne w dniach 1.11., 2.11. oraz 3.11.

UML

izi

Odpowiedzi

Super zadowalająca odpowiedź z UM. Cieszmy się, że tylko ten 1 plac był zamknięty, pozostałe były czynne! Hurra!

Mieli kogoś za to powiesić? Może wychłostać? Albo przynajmniej zwolnić?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl