Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Policjanci z Mosiny poszukują sprawców ataku na duchownego [AKTUALIZACJA]

Komisariat Policji w Mosinie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie pobicia księdza oraz w sprawie znieważenia publicznie miejsca przeznaczonego do wykonywania obrzędów religijnych, które to miało miejsce w Kościele w miejscowości Mosina na ul. Kościuszki w dniu 3 listopada 2019 roku w godz. 18:00 – 21:30. Sprawcami zdarzenia jest dwóch mężczyzn w wieku około 20 lat, jeden ubrany na ciemno z czarną czapką z daszkiem z napisem LECH, drugi niski w puchowej kurtce, buty koloru pomarańczowego. W/w mężczyźni w tym czasie przebywali w Kruchcie Kościoła. Osoby, które były w tym czasie w Kościele bądź były świadkami zdarzenia lub widziały w/w mężczyzn i znają ich personalia proszeni są o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Mosinie na ul. Kolejowej 13A, bądź o kontakt telefoniczny pod nr 500 107 120 – informują policjanci z Komisariatu Policji w Mosinie.

GMP

AKTUALIZACJA - Jak poinformowało radio RMF FM w związku ze sprawą zatrzymanych zostało dwóch 14-latków. Jeden z 14-latków został zatrzymany w swoim domu, drugi sam zgłosił się na policję. Jak się okazuje wczoraj wieczorem wikariusz zastał grupę osób pijących alkohol w kościelnej kruchcie. Po zwróceniu im uwagi duchowny został uderzony. Jak informują policjanci kapłan ma znaczne zasinienie w okolicach oka.

Odpowiedzi

Przy tym zalewie nienawiści z ambon, przy tym wzmożeniu narodowo-katolickim wcale nie dziwi mnie przenoszenie się tego typu elementu z parkowych ławek do kościelnych krucht. Aż dziw, że wikary nie zaprosił ich na zakrystię lub nie sprawdził kieszeni w poszukiwaniu Pana Jezusa.

"Każda akcja wywołuje określoną reakcję. To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem" - Beata Mazurek rzecznik Prawa i Sprawiedliwości

idź do parku sobie pobiegać, może jak przewietrzysz szare komórki to coś pomoże ... o ile nie jest za późno.

Co Ty wypisujesz?Chodzę do Kościoła regularnie i nigdy nie słyszałem żeby Ksiądz nawoływał do nienawiści!Chłopaki młode a juz zdegenerowane!Twierdzisz ,że to wina samych Księży że znalazło sie takich 3 chuliganów w szacownej Mosinie?Powinni być osądzeni przez Sąd jak dorośli!a ich nazwiska i wizerunki upublicznione!To wstyd dla ich rodziców i pedagogów!

xyz & BM Kumple czternastoletnich szczyli, łojących z gwinta? Pytanie retoryczne.
Widać tego typu szczylom łojenie z gwinta w parku, na ławeczce to nie nowość. Sracie i lejecie w parkowej ławeczce przez szczebelki? Również pytanie retoryczne. Walenie z liścia, to nauka tego "róbta co chceta". Również retoryczne.
Głąbie, ksywa BM. Aż tak masz zryty łeb i sądzisz że nikt nie sprawdzi czego tyczą twe "cytata":D
Aż sam się sobie dziwię, że odpowiedzią takim łajnem muszę dręczyć klawiaturę.
ps. Redakcja e-lubon. Czy nie można udzielać ram tylko zalogowanym? Aż tak "cenicie" klikalność dolnych frakcji szamba?

Stało sie wielkie zło i nic tego nie tłumaczy!Z tych młodych tak zdegenerowanych chłopaków nic dobrego nie może wyrosnąć!Wielka porażka i tragedia rodziców, pedagodzy co Wy na to?To też Wasza porażka!Chcecie więcej zarabiać! No fajnie!Kiedyś mówiło się elegant z Mosiny a jak teraz powiemy?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Zatrudnię sprzątaczkę
 • Szukam pracy
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  płotek balkonowy
 • Sprzedam
  Lodówka z kostkarką side by side Samsung
 • Dam pracę
  Praca w markecie
 • Sprzedam
  sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń
 • Sprzedam
  Sprzedam antenę satelitarną / sat.
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Luboń