Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Porażki Lubońskiego i Pogromu, remis Stelli

Wczoraj swoje spotkanie na boisku przy ulicy Rzecznej rozegrał Pogrom Luboń, który zmierzył się z zespołem Maratończyk Brzeźno. Po bardzo dobrym meczu rozegranym tydzień temu z drużyną Poznań FC ekipa z Lubonia zaprezentowała się o wiele gorzej. Niestety, brakowało determinacji i zaangażowania jakie kibice mogli oglądać w ostatnim spotkaniu. W meczu z zespołem Poznań FC piłkarze wykazywali się dobrymi podaniami, nieodpuszczaniem żadnej piłki oraz walką o każdy centymetr boiska. Wczoraj drużynie z Lubonia brakowało także precyzji, która w tym spotkaniu okazała się kluczowa. Pierwsza połowa po wyrównanej grze i sytuacjami zarówno z jednej jak i drugiej strony zakończyła się wynikiem 0:0. Druga odsłona rozpoczęła się od ataków Pogromu Luboń. Zmarnowane dwie stuprocentowe sytuacje szybko się zemściły i to zawodnicy Maratończyka cieszyli się z pierwszego celnego trafienia. Goście uwierzyli, że w Luboniu mogą sięgnąć po 3 punkty i mocno przyspieszyli stwarzając sobie kolejne okazje. Drugi gol był kwestią czasu i niestety po błędzie jednego z zawodników Pogromu i przejęciu futbolówki na połowie gospodarzy piłkarze Maratończyka umieścili po raz drugi piłkę w siatce. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Pogrom Luboń uległ Maratończykowi Brzeźno 0:2.

Nie był to dobry dzień dla zespołów z Lubonia, gdyż na wyjeździe 3:1 z Sokołem Mieścisko przegrał Luboński KS.

Z kolei Stella Luboń grająca w klasie okręgowej zremisowała na wyjeździe z Meblorz Swarzędz 2:2 i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli. 9 listopada o godzinie 11.00 Stella zagra na własnym boisku z Orkanem Jarosławiec.

Ostatnia kolejka w klasie A to derby Lubonia. W niedzielę o godzinie 14.00 na stadionie przy ulicy Rzecznej Luboński KS podejmować będzie Pogrom Luboń. Zapowiada się ciekawe spotkanie kończące zmagania piłkarzy przed przerwą zimową.

Zdjęcia pochodzą ze spotkania Pogromu Luboń z Maratończykiem Brzeźno.

Izabella Chodorowska

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Zatrudnię sprzątaczkę
 • Szukam pracy
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  płotek balkonowy
 • Sprzedam
  Lodówka z kostkarką side by side Samsung
 • Dam pracę
  Praca w markecie
 • Sprzedam
  sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń
 • Sprzedam
  Sprzedam antenę satelitarną / sat.
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Luboń