Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Konsultacje w sprawie Programu "Czyste Powietrze"

Chcesz docieplić dom, zastąpić stare źródła ciepła nowymi, wymienić stolarkę okienną? Po raz kolejny zapraszamy Mieszkańców Miasta Luboń na konsultacje w sprawie Programu "Czyste Powietrze". Ponownie zachęcamy Państwa do skorzystania z pomocy specjalisty przy wypełnianiu wniosków w ramach programu "Czyste Powietrze".

W dniu 14 listopada (czwartek) w godzinach od 14:00 do 18:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Luboń będzie można skorzystać z pomocy specjalisty przy wypełnianiu wniosku do programu "Czyste Powietrze". Udzielane będą również porady dotyczące programu.

Ze względu na indywidualny charakter spotkania, prosimy o wcześniejsze uzgodnienie godziny spotkania z konsultantem, Panem Krystianem Marganem – tel. 786 102 022

Program "Czyste Powietrze" przewiduje dofinansowania m.in. na:

  • wymianę starych źródeł ciepła (pieców i kotłów na paliwa stałe) oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła, spełniających wymagania programu,
  • docieplenie przegród budynku,
  • wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
  • montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

Konsultacje organizowane są przez Stowarzyszenie Metropolia Poznań, przy współpracy Miasta Luboń.

Więcej o programie na stronie www.wfosigw.poznan.pl

UML

Odpowiedzi

Błędny link w opisie.
Prawidłowy: https://www.wfosgw.poznan.pl/

Panu Krystianowi Marganowi chętnie sprzedam palnik na olej opałowy, a nawet i cały piec równie zalecany przez ówczesnych szajbo ekologów, typu "Krystian Marngon". Toż to w takie numery wpakowałem się kilkanaście lat temu. Jest pan p.Krystian Marngon zdecydowany na zakup:D Ganz nówka- odstawiony po dwóch sezonach grzewczych. Łykasz Pan?

A proszę powiedzieć czy dotacja jest 100 procent jeśli TK to poproszę nie stać mnie na to by cokolwiek zmieniać

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl