Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

I Powiatowa Olimpiada Seniorów

Senior, senior...... fajnie jest!!! My lubimy maszerować, śpiewać, tańczyć, debatować. Każdy z nas to dobrze wie: "Być aktywnym każdy chce". Bo w gromadzie można wiele, w czwartek, piątek i niedzielę. Nasze dzionki są ciekawe. Mamy czas na spacer lub na kawę.

I w takiej radosnej, aktywnej atmosferze spotkali się seniorzy, mieszkańcy powiatu poznańskiego na I Powiatowej Olimpiadzie Seniorów w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Luboniu. Inicjatorem olimpiady była Powiatowa Rada Seniorów, a realizatorem zadania Rada Programowa Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku. Po wprowadzeniu flagi olimpijskiej i powitaniu zaproszonych gości: Członków Zarządu Powiatu Poznańskiego - Antoniego Kalisza i Piotra Zalewskiego, Burmistrz Małgorzatę
Machalską i członkinie Powiatowej Rady Seniorów, Elżbietę Bijaczewską i Elżbietę Tonder, rozpoczęła się wspaniała rywalizacja seniorów w różnych, ciekawych konkurencjach. Atrakcją spotkania były wesołe scenki przygotowane przez Kabaret "Humoreska" i zespół instrumentalny "Ton". Wspólne śpiewy i pląsy poprzedziły czas gratulacji dla uczestników. Puchary dla seniorów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki wręczali: Burmistrz Małgorzata Machalska, Małgorzata Halber - Członek Powiatowej Rady Seniorów i radni powiatowi: Dariusz Szmyt i Zbigniew Jankowski. Gościem specjalnym, który wręczał medale był Szymon Ziółkowski. To było wspaniałe popołudnie integracyjne seniorów naszego powiatu.

Irena Skrzypczak
Przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl