Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wypadek na ulic Armii Poznań [AKTUALIZACJA]

Dzisiaj po południu na ulicy Armii Poznań na wysokości ulicy Starorzecznej doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych. Droga została całkowicie zablokowana. W wypadku uczestniczyło osiem osób z czego dwie zostały poszkodowane i odwiezione do szpitala. Na miejscu zdarzenia obecna była Ochotnicza Straż Pożarna z Lubonia, Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu, oficer operacyjny, pogotowie, policja oraz pomoc drogowa.

AKTUALIZACJA 19.30 - Droga może być jeszcze nieprzejezdna przez 3 godziny.

izi

Odpowiedzi

Ola

Często spaceruję tą drogą z wózkiem i obserwując co wyprawiają kierowcy na Armii Poznań,aż włos jeży się na głowie.Wielu traktuje tą ulicę jak autostradę i to cud, że nikt z pieszych nie ucierpiał. Już dawno powinien się ktoś tym zająć.

W 100%sie zgadzam z Panią Olà.jest tam mega niebezpiecznie .

Również się zgadzamy. Strach tam jechać nawet rowerem.

Ruch jest spory i przytym dość szybko jeżdżą a tiry to już wogle pędzą ulica!

jest ścieżka rowerowa :)

i co z tego, że jest ścieżka rowerowa?
Spójrz na zdjęcie gdzie wylądowała po wypadku taksówka!!

Dokładnie. Jeśli władze miasta nie zajmą się tematem, następnym razem dojdzie do tragedii...I wtedy każdy będzie mądry po szkodzie ....Już jeden krzyż widnieje za przejściem dla pieszych...

Niestety to prawda. Luboń to od lat raj dla ulicznych szaleńców. Nieważne, czy Armii Poznań, czy Dworcowa tuż pod nosem Straży Miejskiej, czy Powstańców tuż pod nosem Policji. Gdy jeżdżę, biegam lub chodzę po Luboniu, mam czasem wrażenie, jakbym był w jakimś doświadczalnym hyde-parku, gdzie można bezkarnie piratować, wszystkim kierowcom wszystko wolno i mogą ujeżdżać do woli :(, bo nikt nie reaguje. Nie wiem, jak Wy, ale ja czuję się w Luboniu kompletnie olewany przez wszelakie służby porządku. Oni tu praktycznie nie istnieją. Forsa za potencjalne mandaty leży na ulicy, wystarczy odrobina wysiłku, ale służby najwyraźniej mają to w .... Jestem w sumie ciekaw, jaka jest opinia naszych samorządowców na temat bezpieczeństwa drogowego w Luboniu.

Luboń to raj do szaleństw..?
Luboń to jeden wielki nie kończący się korek..!
W godzinach szczytu zwłaszcza..!
Nie raz na Armii Poznań korek zaczynał się od przejazdu aż do świateł w Łęczycy.. chodź faktem jest że w godzinach wieczornych z tej ulicy robią sobie autostradę.i ktoś mądry mógł by się tym zająć. Zwłaszcza że trzeba mieć na uwadze dzieci które chodzą tamtędy do szkoły

Prawda. Sobieskiego - światła przy ośrodku kultury załączają się jak ktoś jedzie za szybko a i tak ten ktoś przejeżdża na czerwonym. Polna - 1 na 10 kierowców jedzie dopuszczalne 50km/h. Skrzyżowanie Polna/Kręta - są światła ale niektórym czerwone nie przeszkadza. Armii Poznań to długa prosta więc i jazda 90km/h. Wystarczyłoby ustawić radiowóz i od razu bezpieczniej.

Dlatego potrzebny jest nam most łączący Luboń ze wschodem. Wtedy na pewno ruch będzie mniejszy.

Luboń jest na równi pochyłej, jest coraz gorzej. I most nie pomoże, na rozpasanie deweloperów. Tam gdzie przeludnienie zawsze jest olbrzymia skala problemów i niedogodności dla mieszkańców. A władze Lubonia nic z tym nie robią tylko zachęcają do jeszcze większego zaludnienia .A o nasze bezpieczeństwo nie dbają.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Zatrudnię sprzątaczkę
 • Szukam pracy
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  płotek balkonowy
 • Sprzedam
  Lodówka z kostkarką side by side Samsung
 • Dam pracę
  Praca w markecie
 • Sprzedam
  sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń
 • Sprzedam
  Sprzedam antenę satelitarną / sat.
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Luboń