Makroregionalna liga Trampkarek U-15

Rozgrywki w Mistrzostwach Polski U-15 na szczeblu wojewódzkim rozpoczynamy od wysokiej wygranej 9-0 na własnym boisku z Medykiem Konin. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy niedzielne spotkanie. W drugiej minucie meczu po raz pierwszy na listę strzelczyń wpisała się Aleksandra Betka. Zmiana pozycji na boisku w nowym sezonie bardzo pozytywnie wpłynęła na "Becie", która zagrała bardzo dobre spotkanie. W 15 minucie meczu strzeleckie show rozpoczęła Jagoda Cyraniak. "Jaga" w dwadzieścia pięć minut ustrzeliła klasycznego hattricka i była bardzo mocnym punktem naszego zespołu.
W drugiej połowie spotkania do bramki rywalek trafiały debiutujące w naszych barwach piłkarki. Świetny mecz z dwoma bramkami odnotowała Basia Wierzbińska, natomiast bardzo dobrą zmianę i również dwa trafienia na koncie odnotowała Oliwia Czuba.
Wynik spotkania w 75 minucie gry ustaliła wspomniana już Ola Betka.
Praktycznie bezbłędnie w dniu dzisiejszym spisała się cała linia obrony, na której kończyły się wszystkie ataki rywalek. Podsumowując mecz w dniu dzisiejszym rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie. Szczególnie pierwsza połowa stała na bardzo wysokim poziomie piłkarskim.

SF Lejdis: M. Łopusiewicz, Z. Budasz, O. Urbaniak, J. Cieślak (55' O. Czuba), O. Owczarczak (k), A. Betka, J. Cyraniak, A. Owoc (41' M. Przybylska), Z. Greser (31' J. Rusinek), B. Wierzbińska, N. Pawlak (65' M. Kościelak).