Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Uprowadzono mężczyznę na ulicy Kościuszki

Jak informują świadkowie zdarzenia wczoraj w Luboniu na ulicy Kościuszki doszło do porwania mężczyzny. Porwana osoba szła chodnikiem, kiedy wyszli z samochodu mężczyźni i siłą wprowadzili go do auta. Jak mówią świadkowie policja zareagowała bardzo szybko pojawiając się na miejscu.

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak wyjaśnia, iż policja otrzymała zgłoszenie o bójce i wciągnięciu siłą mężczyzny do samochodu. Policjanci szybko ustalili miejsce pobytu osób uczestniczących w tym zdarzeniu, które zostały zatrzymane. Zatrzymani mężczyźni twierdzili, że nic się nie stało. Okazało się jednak, że uprowadzony mężczyzna wcześniej ukradł rower, a właściciel jednośladu poprosił kolegów, aby odzyskali skradzioną rzecz. Uprowadzony mężczyzna dostał zarzut kradzieży roweru, a dwóch pozostałych mężczyzn - uprowadzenia.

Jak podaje portal epoznan.pl jeżeli wartość roweru nie przekracza 1/4 minimalnego miesięcznego wynagrodzenia tj. około 500 złotych, zdarzenie to będzie zakwalifikowane jako wykroczenie, zagrożone aresztem do 30 dni lub grzywną do 5000 złotych. Za uprowadzenie grozi natomiast kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

hak

Odpowiedzi

Na jakiej wysokości Kościuszki odbyło się to zdarzenie? Jakieś dane uczestniczących w tej akcji? Dajcie szczegółyyyy!

dobrze, ale wpierw podaj swoje dane,imię nazwisko,pesel numer pin do karty i hasło do konta bankowego wraz z loginem.
Teraz tak na poważnie, mają Ci podać ich dane? w jakim świecie żyjesz?

Koło społem miało miejsce to zdarzenie.

.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl