Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kostka na ulicy Sobieskiego - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Do naszej redakcji zwrócił się z prośbą o pomoc jeden z mieszkańców ulicy Jana III Sobieskiego.

Chciałbym zwrócić uwagę i poprosić o pomoc w dotarciu do odpowiednich służb w sprawie chodnika przy ulicy Jana III Sobieskiego na wysokości posesji 6. Niestety kostka która była układana około rok temu w ostatnich dniach zaczęła się wybrzuszać i odkształcać. Jako mieszkańcy prosiliśmy o remont chodnika całymi latami (wcześniejszy chodnik tonął w wodzie po kostki przy najmniejszym deszczu tak ze niemożliwe było ominięcie go bez wchodzenia na jezdnię). Teraz kiedy został położony nowy znów jest zniszczony. Czy pomogą państwo w dotarciu do władz które są odpowiedzialne za stan chodnika aby zleciły naprawę uszkodzenia? Jesteśmy pewni że poprawnie świeżo położona kostka nie powinna po tak krótkim czasie tak bardzo się odkształcić - pisze Czytelnik.

Sprawę przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń. Poniżej publikujemy odpowiedź. 

W odpowiedzi na zgłoszenie informuję, że chodnik w ciągu ulicy Sobieskiego został naprawiony przez wykonawcę. Dziękujemy za zgłoszenie usterki.

Bartosz Wilczek
Urząd Miasta Luboń

izi

Odpowiedzi

Bardzo smutny jest fakt iż osoba, która "całymi latami" wiedziała gdzie należy zgłosić prośbę remontu chodnika, teraz nie wie gdzie zgłosić prośbę remontu chodnika :(

bo dobrze, że reaguje. A chodnik jest na gwarancji, więc wykonawca musi poprawić

Oczywiście tylko nie tam gdzie trzeba. Po co się męczyć z dzwonieniem lub napisaniem pisma do UM, skoro można wykorzystać do tego kogoś innego i to za darmoszke :)

Odpowiem po co się się nie męczyć z dzwonieniem lub napisaniem pisma do UM.

Ponieważ jeśli osoba miał już "przyjemność" kontaktu z UML to już wie, że podejście urzędników tam pracujących jest takie by przy jak najmniejszym zaangażowaniu spławić mieszkańca.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl