Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wrak na plaży miejskiej [AKTUALIZACJA]

Wczoraj na ulicy Rzecznej pojawili się policjanci z patrolu wodnego. Okazło się, iż ich wizyta na plaży miejskiej spowodowana była zauważeniem przez mieszkańca w rzece wraku samochodu. Niski poziom wody spowodował, że rzeka Warta odsłania co jakiś czas swoje "skarby". Patrole wodne pojawiają się obecnie wzdłuż rzeki na quadach, gdyż poziom wody uniemożliwia im patrolowanie brzegu na łodzi. 

Dziś będąc na rybach znalazłem wrak starego samochodu w Warcie nad samą plażą miejską w Luboniu. Opadający stan wód odkrywa kawałek historii. Moim zdaniem to Syrena 105. Policja wie o sprawie - napisał do nas Czytelnik.

Dzisiaj po godzinie 11.00 na plaży pojawiła się policja oraz straż pożarna. Najprawdopodobniej służby będą wyciagały z wody znalezisko.

izi

Informujemy, że w sprawie wydobytego wraku samochodu osobowego z warty w pobliżu plaży miejskiej w Luboniu, podejmowane są przez Straż Miejską Miasta Luboń wszelkie czynności mające na celu zabezpieczenie miejsca wydobycia i pozostawienia wraku oraz stałe monitorowanie czy wrak ten nie stwarza zagorzenia bezpieczeństwa dla mieszkańców Lubonia. Od momentu zgłoszenia funkcjonariusze Straży Miejskiej ściśle współpracują z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Luboniu w tej sprawie.

Komendant Straży Miejskiej
Miasta Luboń
Łukasz Kołcz

Odpowiedzi

A ja myślałem, że chodzi o statek. Szkoda, że to tylko śmieci.

To nie statek ale zbłąkana "żółta łódź" podwodna !

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie