Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Akademia Tańca Bezuma z sukcesami

Przedstawiamy relację z wczorajszego turnieju "Top". Tak właśnie tancerze grup średniozaawansowanych i seniorskich świętowali Dzień Dziecka! Na 10 prezentowanych choreografii aż 7 stanęło na podium!

Przedstawiamy wyniki:
1 miejsce Bezuma Mini Kids Jazz Dance do lat 8
1 miejsce Bezuma Team Kids 2 Jazz Dance formacje do lat 11
1 miejsce Bezuma Team Senior Jazz Dance formacje 15+
1 miejsce Bezuma Team Senior Jazz Dance mini formacje 15+
1 miejsce Bezuma Team Junior 2 Jazz Dance formacje 12-15 lat
2 miejsce Beuma Team Kids 3 Jazz Dance formacje do lat 11
3 miejsce Bezuma Team Kids 2 Taniec Współczesny formacje do lat 11
4 miejsce Bezuma Team Kids 3 Taniec Współczesny formacje do lat 11
4 miejsce Bezuma Team Senior Taniec Współczesny formacje 15+
5 miejsce Bezuma Team Junior 2 Taniec współczesny formacje 12-15 lat

Poniżej prezentujemy też wyniki turnieju Artistic Dance Cup 19.05.2019

1 miejsce Bezuma Team Kids 1 Jazz Dance Large+Showcase do lat 11
1 miejsce Bezuma Team Kids 1 Contemporary Ballet Large+Showcase do lat 11
1 miejsce Bezuma Team Junior 1 Jazz Dance Large+Showcase 12-15 lat
1 miejsce Bezuma Team Junior 1 Contemporary Ballet 12-15 lat
1 miejsce Bezuma Team Junior 1 Jazz Dance Small Team 12-15 lat
1 miejsce Bezuma Team Senior Jazz Dance Large Team 15+
1 miejsce Bezuma Team Senior Contemporary Ballet Large Team 15+
1 miejsce Bezuma Team Senior Jazz Dance Small Team 15+
1 miejsce Bezuma Mini Kids Art. Dance Show Large Team do lat 8
1 miejsce Maria Stryczyńska Jazz Dance solo Junior
1 miejsce Kinga Tonder Contemporary Ballet solo Junior
1 miejsce Nadia Tołkacz Contemproary Ballet solo Juveniles
1 miejsce Nadia Tołkacz Jazz Dance solo Juveniles
1 miejsce Liwia Bączyk Jazz Dance solo Mini Kids
1 miejsce Liwia Bączyk Contemporary Ballet solo Mini Kids
2 miejsce Bezuma Team Kids 2 Jazz Dance Large+Showcase do lat 11
2 miejsce Bezuma Team Kids 2 Contemporary Ballet Large+Showcase do lat 11
2 miejsce Basia Buciora Contemporary Ballet solo Juveniles
3 miejsce Bezuma Team Kids 3 Jazz Dance Large+Showcase do lat 11
3 miejsce Bezuma Team Junior 2 Jazz Dance Large+Showcase 12-15 lat
3 miejsce Julia Wiśniewska Jazz Dance solo Junior
4 miejsce Bezuma Team Junior 2 Contemporary Ballet 12-15 lat
4 miejsce Bezuma Team Kids 3 Contemporary Ballet Large+Showcase do lat 11
4 miejsce Marina Górska Contemporary Ballet solo Juveniles
4 miejsce Kinga Tonder Jazz Dance solo Junior
5 miejsce Julia Rutkowska Contemporary Ballet solo Juveniles
6 miejsce Wiktoria Łyskanowska Jazz Dance solo Junior
7 miejsce Hanna Skrzypczak Jazz Dance solo Junior

Więcej zdjęć pod linkiem Bezuma

Bezuma Akademia Tańca

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Opiekunka
  • Dam pracę
    Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
  • Dam pracę
    Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
  • Dam pracę
    pracownik ochrony Luboń
  • Dam pracę
    Pracownik ochrony - Komorniki
  • Inne
    Znalezion suczke West highland White terier