Pogrom Luboń zdobywa kolejne 3 punkty

Pogrom Luboń wygrał drugi mecz z rzędu. Wczoraj drużyna z Lubonia podejmowała zespół Ogrol Sielinko i choć wygrała skromnie 1:0 to trzy punkty bardzo cieszą, gdyż pozwalają utrzymywać się daleko od strefy spadkowej. Od pierwszego gwizdka sędziego widać było, że Pogrom chce iść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo. Przez pierwsze pół godziny gry z przyjemnością obserwowało się zaangażowanie piłkarzy i dobrą grę zawodników z Lubonia. Niestety, po raz kolejny Pogrom raził nieskutecznością, a okazji na zdobycie bramki było kilka. Choć piłka w pierwszej połowie znalazła się w siatce gości to gol nie został uznany, gdyż sędzia dopatrzył się zagrania ręką. Na kwadrans przed przerwą gra Pogromu już nie była tak dobra jak wcześniej, ale równiez nie można mieć do zespołu duzych zastrzeżeń. Pierwsza odsłona zakończyła się rezultatem 0:0. Druga połowa rozpoczęła się bardzo pomyślnie dla Pogromu. Po faulu do rzutu wolnego podszedł Oskar Jędrowiak, który sprytnie uderzył piłkę za kołnierz bramkarza gości dając drużynie z Lubonia prowadzenie. Od tego momentu na boisku zaczął panować duży chaos. Ogrol rzucił się do odrabiania strat i praktycznie nie zschodził z połowy gospodarzy. Pomimo tego to Pogrom mógł podwyższyć rezultat spotkania, ale także w drugiej odsłonie brakowało precyzji w wykończeniu znakomitych podań. Pogrom do końcowego gwizdka sędziego dzielnie się bronił, ale i też podejmował próby podwyższenia wyniku. Po jednej z takich akcji doprowadził w ostatnich minutach meczu do zakończenia gry zespołu z Sielinka w "10". Po bardzo dobrym odbiorze piłki na połowie gości zawodnik Ogrolu nie widząc innego wyjścia faulował piłkarza Pogromu, który wychodził na pozycję sam na sam z bramkarzem. Po tym zagraniu piłkarz ujrzał czerwony kartonik. Rezultat spotkania po nerwowej końcówce nie uległ już zmianie i Pogrom po bardzo dobrej grze mógł się cieszyć z kolejnej wygranej. Następne spotkanie zawodnicy z Lubonia rozgrają na wyjeździe w Zbąszyniu, gdzie 12 maja o godzinie 15.00 zmierzą się z zespołem Obry Zbąszyń.