Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Śmiertelny wypadek na A2 - ogromne korki w kierunku Poznania

Autostrada A2 w stronę Warszawy jest zablokowana. Zjazd na autostradę w Luboniu jest zamknięty, a policjanci na ulicy Armii Poznań kierują pojazdy objazdem w kierunku Poznania. Do śmiertelnego wypadku z udziałem tira oraz samochodu osobowego doszło po godzinie 11.00 na 165 km za węzłem Poznań-Luboń. Nie wiadomo, jak długo potrwają jeszcze utrudnienia. Szacowany czas to 5 godzin. Wszyscy poszkodowani to pasażerowie samochodu osobowego.

Jedna osoba wskutek zderzenia zginęła od razu, druga była reanimowana, niestety bez skutku, trzecią przewieziono do szpitala – informują strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Zderzyły się jadące w tym samym kierunku samochód osobowy z ciężarówką. W wyniku tego wypadku zginęły dwie pasażerki samochodu osobowego, mężczyzna, który był kierowcą tego pojazdu został przewieziony do szpitala. Na miejscu działają służby ratunkowe – powiedział mł.insp. Andrzej Borowiak rzecznik prasowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Na autostradzie utworzył się potężny korek sięgający za węzeł Poznań Komorniki. Korek jest także w kierunku Poznania oraz na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Luboniu. Akcja służb na autostradzie cały czas trwa. Przyczynę wypadku ustalają policjanci.

izi

 

źródło i foto: Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu