Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zielony Rekord w Luboniu

Drodzy Mieszkańcy, Luboń włącza się do akcji Dotlenieni.org! 26 kwietnia spotkamy się w kilku miejscach w naszym Mieście aby wspólnie posadzić setki roślin – drzew, krzewów i bylin. Proponujemy następujące lokalizacje:

- ul. Chopina- okolice placu zabaw
- ul. Batorego- okolice placu zabaw
- ul. Chabrowa- okolice placu zabaw
- ul. Wschodnia/ al.Jana Pawła II- teren zielony

Miasto zapewnia sadzonki roślin, mamy ich przygotowane aż 2179. W akcję włączą się lubońskie szkoły i przedszkola. Spotkajmy się wszyscy, młodsi i starsi, wspólnie zazielenimy Miasto!

Jeśli ktoś z Mieszkańców ma pomysł na dodatkową lokalizację nasadzeń, prosimy o kontakt z radnym z okręgu do 15 kwietnia. Każda ze zgłoszonych lokalizacji zostanie zweryfikowana do 17 kwietnia.

Dodatkowe informacje znajdują się w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/587102065139039/

UML

fot.: 

Odpowiedzi

Niech każdy ze strajkujących nauczycieli posadzi choć 1 drzewko!Nie będzie wymówki ze jesteśmy tak zajęci, że nie mamy czasu!Teraz czasu mają aż nadto i jeszcze im płacą za nieróbstwo!

Nauczyciele są w czasie protestu w szkole, ale nikt im za to nie płaci. Natomiast osoby siedzące w komisjach - mają płacone.

Dla wielu osób siedzących w komisji to jest dodatkowa praca, tak jak dla nauczycieli każda godzina ponad 18 jest nadgodziną dobrze opłaconą. Siedzenie do czterech godzin dziennie w pokoju nauczycielskim nazwałbym raczej wagarami niż strajkiem. Skoro nauczyciele twierdzą, że pracują jak pozostali po 40 godzin, to tyle samo powinni odsiedzieć w szkole. Chyba że pozostałe 4 godziny strajkują w domu.

Wspaniale.Dlatego się przeprowadzilam do Lubonia,bo jest tu zielono,spokojnie a Aleje Lipowe po prostu przebijają wszystko.

Szkoda, że taka akcja organizowana jest w dzień roboczy...czy nie można było zrobić tego w weekend, gdzie chociaż część ludzi ma wolne?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Oddam ziemię z wykopu
 • Dam pracę
  Praca na stacji Paliw Lotos , ul. Armii Poznań
 • Sprzedam
  Sprzedam stanowisko postojowe w garażu Wschodnia
 • Dam pracę
  KIEROWCA C+E - Komorniki
 • Sprzedam
  Sprzedam mieszkanie