Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Nowe radiowozy w powiecie poznańskim

Na placu Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste przekazanie policjantom 29 nowych radiowozów. Pojazdy zostały zakupione ze środków budżetowych Policji oraz dzięki dofinansowaniu przez władze samorządowe. Samochody będą wykorzystywane w codziennej służbie policjantów, dbających o bezpieczeństwo mieszkańców miasta i powiatu poznańskiego.
29 marca br. na placu Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste przekazanie 29 radiowozów, które wzmocniły flotę poznańskiej Policji. Gospodarzem uroczystości był Komendant Miejski Policji w Poznaniu insp. Robert Kasprzyk. Wśród zaproszonych gości obecni m.in. byli: Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Mariusz Wiśniewski, Starosta Poznański Jan Grabkowski, wójtowie i burmistrzowie powiatu poznańskiego oraz przedstawiciele samorządów miasta i powiatu.

Szef wielkopolskich policjantów insp. Piotr Mąka podziękował przedstawicielom samorządów za współpracę w zakresie zapewniania bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i powiatu poznańskiego.

Symbolicznego przekazania kluczyków policjantom dokonali przedstawiciele władz samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu oraz Komendant Miejski Policji w Poznaniu. Wcześniej, nowo zakupione oznakowane i nieoznakowane radiowozy, poświęcił kapelan wielkopolskich policjantów Ksiądz Prałat Stefan Komorowski.

Dominika Pupkowska-Bral
Komenda Miejska Policji w Poznaniu

fot.: 

KMP

Odpowiedzi

Później Policja jest ślepa jak Temida i nie dostrzega łamania prawa przez samorządowców.
W praktyce ten patent się sprawdza.

Ciekawe czy mają kierunkowskazy. Kilkanaście dni temu policyjny radiowóz jeżdżący po Luboniu skręcał nie włączając kierunkowskazów. Szkoda że nie miałem kamerki w samochodzie. Filmik już by był w Komendzie Wojewódzkiej.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekunka
 • Dam pracę
  Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
 • Dam pracę
  Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
 • Dam pracę
  pracownik ochrony Luboń
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier