Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Nabór kandydatów do Lubońskiej Rady Seniorów

Szanowni Państwo! Lubońska Rada Seniorów, powołana do życia uchwałą z dnia 29 stycznia 2015 roku na stałe wpisała się w krajobraz lubońskiej samorządności. Jej członkowie wspierają Burmistrza Miasta w ważnych dla seniorów inicjatywach, wyrażają opinię i stanowisko w imieniu tej jakże licznej i znaczącej w naszym Mieście grupy społecznej, jaką stanowią seniorzy. Zgodnie ze Statutem Lubońskiej Rady Seniora, po upłynięciu 3-letniej kadencji, przyszedł czas na przeprowadzenie naboru do Rady II kadencji.

Rada Seniorów będzie składała się z przedstawicieli osób starszych niezrzeszonych w organizacjach, przedstawicieli organizacji pozarządowych skupiających i działających na rzecz seniorów oraz przedstawicieli instytucji miejskich, które zajmują się problemami osób starszych w Luboniu.

Kandydatem do Rady Seniora może być osoba, która zgodziła się na kandydowanie i uzyskała poparcie 20 osób w wieku powyżej 60 lat, zamieszkałych w Luboniu, jak również reprezentant organizacji pozarządowej zrzeszającej osoby starsze lub działającej na rzecz takich osób w Luboniu. Nie ma przeciwwskazań formalnych aby do Rady na II kadencję powołać Radnych zasiadających w Radzie w I kadencji.

Czekamy na Państwa kandydatury do 26 kwietnia br. Kalendarz wyborczy oraz karty zgłoszenia kandydata, stanowiące załączniki do Zarządzenia nr 18/2019 w sprawie zarządzenia wyborów oraz ustalenia trybu zgłaszania kandydatów do Lubońskiej Rady Seniorów znajdziecie Państwo poniżej.

Zarządzenie wraz z załącznikami

Zachęcam do zgłaszania kandydatur!

Małgorzata Machalska
Burmistrz Miasta Luboń

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Magazynier
 • Dam pracę
  Operator produkcji
 • Inne
  Znaleziono naszyjnik
 • Dam pracę
  Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym
 • Dam pracę
  Ekspedientka w Cukierni/Kawiarni/Lodziarni Sweety 2GO
 • Inne
  Zaginął kot
 • Inne
  Zaginął york
 • Inne
  Zaginął york