New Dance School oficjalnymi Mistrzami Polski 2019!

W ostatni weekend w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Polski WADF. Szkołę Tańca New Dance School w piątek 29.03 reprezentowała tylko jedna mini formacja i jedna formacja - NDS Jazz, która okazała się bezkonkurencyjna. W kategorii Contemporary Ballet 9-11 showcases pozostawiła daleko w tyle konkurencje i zdobyła MISTRZOSTWO POLSKI!!!! Warto wspomnieć, że formacja ta jest również V-ce Mistrzem Europy w roku 2018 (kat. Contemporary Ballet Large team). Natomiast mini formacja Contemporary Ballet 9-11 small team została II VICE MISTRZEM POLSKI.

W tym dniu zaprezentowały się również solistki, które uzyskały niesamowite wyniki:

-Maja Rybak solo contemporary balet do lat 7 dostała się do finału TANECZNY DEBIUT!!!
-Natasza Chadyniak 6 miejsce na około 70 Uczestników!!!!
-Aleksandra Piątek półfinał
-Julia Lasak z 1/8 do 1/4

To jednak nie koniec weekendowych sukcesów!

W sobotę 30.03 dwie wspaniałe solistki dumnie reprezentowały Szkołę Tańca New Dance School na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Let’s Dance”, z którego przywiozły dwa złota.

I miejsce Natasza Chadyniak w kat. Performing Art Improvisation
I miejsce Aleksandra Piątek w kat. Disco Dance.

Turniejowy WEEKEND zakończył się z wielkim przytupem w niedzielę na XVI Ogólnopolskim Turnieju w Mosinie. Osiągnięcia tym bardziej cieszą gdyż jest to turniej o niezwykle wysokim poziomie, nie wyczytywane są tu inne miejsca niż podium, a o przynależności do danej kategorii wiekowej formacji decyduje wiek najstarszego uczestnika. Wszystkie formacje wystąpiły w starszych kategoriach wiekowych niż powinny.