Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mistrz parkowania?

Do niezbyt chlubnego grona "mistrzów parkowania" dołączył kolejny "mistrz". Kierowca nie przejmując się nikim i niczym zaparkował jak informuje nasza Czytelniczka przy ulicy 3 Maja na przejściu dla pieszych.

Przesyłam zdjęcia kolejnego Janusza parkowania w Luboniu. Tym razem geniusz zaparkował idealnie na przejściu dla pieszych na ulicy 3 Maja na skrzyżowaniu z ulicą Cichą, na której obecnie trwają prace budowlane. W związku z tym w tym rejonie parkuje sporo samochodów osobowych, które ograniczają widoczność. I naprawdę nie uśmiechało mi się pchać wózka z dwójką małych dzieci po ulicy bo było to po prostu niebezpieczne. Na chodniku nie było dla nas miejsca. Ciekawe czy straż miejska coś zrobi w tym temacie bo również dostali informację z fotkami.. - napisała Czytelniczka.

Cały czas przypominamy, że jeśli ktoś posiada zdjęcie "mistrza parkowania" może wysłać je do nas na adres redakcjaate-lubon [dot] pl. Straż Miejska przypomina, iż widząc źle zaparkowany pojazd można zawiadomić służby mundurowe.

hak

fot.: 

Odpowiedzi

Dlaczego zamazane są numery rejestracyjne pojazdu? Zamażcie też kolor oraz logo pojazdu.:D
Jeżeli numery rejestracyjne są danymi osobowymi, to tablice rejestracyjne powinny być zawsze zasłonięte a pokazywane tylko policjantowi podczas kontroli. Za zgodą Prokuratury, rzecz jasna:)) Żyjemy w oparach absurdu.Coraz gęstszych.

WSTRĘTNE MOHERY DONOSICIELE

Ten gość tyle razy tu parkował w ten sposób, że ciesze się, że w końcu ktoś to zauważył.

Znam wlasci iela, auto jest od kilku dni w Wielkopolsce więc nie było możliwości żeby tak kiedykolwiek wcześniej stało;)

Pułaskiego i Wschodniej. Notorycznie parkowanie przy skrzyżowaniu i ograniczanie widoczności wyjeżdżającym że Wschodniej. Ale nikt nic z tym nie zrobi, bo kiedyś jakiś geniusz w urzędzie uznał tych januszy parkowania za "naturalne spowalniacze ruchu".

Zachowana jest przepisowa odległość od skrzyżowania? Do 50 km/h Ci za mało?

Nie chodzi o prędkość, chodzi o tworzące się przez to korki.

Pod wcześniejszym nickiem o braku widoczności pisałeś:))

Te "naturalne spowalniacze ruchu" rozwaliły mnie swojego czasu na łopatki... aż brak słów na komentowanie tego, pamiętam że tak mówiło się o samochodach stojących na ulicy Księdza Streicha, zdradzę wam pewną tajemnice; jak widzę takie "naturalne spowalniacze ruchu" stojące na ulicy uniemożliwiając minięcie się z samochodem jadącym z naprzeciwka to specialnie przyspieszam żeby zdążyć przed zwężeniem a nie zwalniam :)

Geniuszu nie istnieje takie skrzyzowanie Pulaskiego ze Wschodnia...

Nie istnieje takie skrzyzowanie Pulaskiego ze Wschonia

https://www.google.pl/maps/@52.3457494,16.8838048,166m/data=!3m1!1e3?hl=pl

Nie

nie ma przepisowej odległości od skrzyżowania więc zabierz stamtąd swój złom

Nie bardzo wiem po co mam tracić czas na telefon do SM? Najpierw będą marudzić, że:
- może sytuacja awaryjna i musi stać?
- czy kierowca jest na miejscu w samochodzie?
- czy kierowca jest właścicielem?
- w sumie to po co dzwonisz i zawracasz d..pę?
- może zrobisz zdjęcie ale uważaj bo RODO?
itd.itp.

Potem jak się nie da za wygraną to z łaską przyjadą... ale po dwóch godzinach i stwierdzą, że marnujesz ich cenny czas bo nikogo we wskazanym miejscu nie ma...

Kupiłem w necie nalepki z treścią jak w tytule i gustownym rysunkiem. Mają dobry klej. Jak upatrzę sobie notorycznego recydywistę - luzaka, to późnym wieczorem podczas spaceru z psem zaaplikuję mu na szybkę przednią po stronie kierowcy.
Wyleczenie z nonszalancji parkowania jak dotąd każdorazowo stuprocentowe! Schodzą średnio dwie nalepki na m - c. Nie ma szału, ale za to efekty som! :)

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekunka
 • Dam pracę
  Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
 • Dam pracę
  Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
 • Dam pracę
  pracownik ochrony Luboń
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier