Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Prośba o wyrównanie ulicy

Do naszej redakcji napisał pan Bogusław, który zwrócił się z prośbą do Urzędu Miasta Luboń, aby została wyrównana ulica Nowa.

Piszę do państwa z potrzebą podzielenia się tematem dotyczącym dróg w Luboniu. Otóż dwa tygodnie temu skierowałem prośbę do urzędników w Lubońskim "Pentagonie" o podanie przybliżonego terminu równania drogi na ul.Nowej. Odpowiedź padła:..na dniach gdyż obecnie trwają prace na terenie kocich dołów. Do dziś dzień bez skutku. Nie będę wylewał żalów na temat funkcjonowania referatu d/s dróg proszę tylko o wsparcie. Jak co roku na wiosnę borykamy się z głębokimi koleinami na odcinku ul.Nowej między Rydla a Sobieskiego. Czy możemy liczyć na wsparcie? Wystarczyło by tylko zgarnąć nieutwardzoną nawierzchnię w kierunku Dworcowej niwelując nierówności. W załączniku przykładowe zdjęcie - napisał Mieszkaniec (pis.oryg.)

Prośbę przekazujemy do UML.

izi

Odpowiedzi

Nowiny, Buczka, Kujawską, Wirowską .................

przejazd osobówka na tej ulicy to duże wyzwanie a co dopiero równiarka!na pewno gdyby każdy z mieszkańców przepakował auto na 2/3h na pewno ulica zostanie wyrównana.Proponuję zadzwonić do urzędu aby ustalić termin równania ulicy.I poinformować sąsiadów aby w ten dzień zaparkowali na sąsiedniej ulicy...

Graniczna od strony Kotowa wygląda jak po bombardowaniu...

ul.Ratajskiego też wygląda jak by była zapomniana przez Miasto i nadzorców budynków .

Jacy lubonianie, takie władze, takie ulice....

Jak wiemy większość mieszkańców Lubonia mieszka przy drogach w takim stanie.
Praktycznie codziennie jeżdżę nieutwardzonym fragmentem ul. Szkolnej (od Wojska Polskiego do Długiej) czyli po trasie od domu pani burmistrz do urzędu i stwierdzam, że ten fragment jest zdecydowanie częściej wyrównywany niż ulica przy której mieszkam.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekunka
 • Dam pracę
  Hurtowania Spożywcza - Komorniki - 6300 brutto
 • Dam pracę
  Specjalista ds. techniczno-handlowych, branża elektryczna
 • Dam pracę
  pracownik ochrony Luboń
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier