Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Uwaga rodzice!

Jak informuje Gazeta Mosińsko-Puszczykowska mieszkanka Puszczykowa ostrzega na grupie dyskusyjnej, że pod Szkołą Podstawową nr 2 może grasować pedofil:

Otrzymałam informację, że pod SP nr 2 starszy mężczyzna, w srebrnym pojeździe, przypuszczalnie marki Skoda Octavia, zaczepia dziewczynki proponując podwózkę, oglądanie zwierzątek itd. Jedną z dziewczynek śledził pod sam dom. Jeżeli mają Państwo informacje o podobnych zdarzeniach proszę się udać na Komisariat Policji. Proszę również uczulić dzieci! - pisze mieszkanka.

Wszelkie podejrzane sytuacje należy zgłaszać na policję.

izi

fot.: 

Odpowiedzi

a może policja albo straż miejska częściej patrolowała okolice szkoły,bardzo sie martwie

Jak dacie im na paliwo to moze beda jezdzic....

SP2 w Mosinie?

Ha!

u nas klecha taką jeździ

Prawdopodobnie ten sam zboczeniec zaczepiał może z dwa lata temu moja córkę z koleżankami, pod szkołą podstawową 21 w Poznaniu, na dębcu. Jak w wyszukiwarce wtedy szukałam jakiś informacji to pojawiały się posty sprzed 5 lat wstecz. Świerczewo Luboń i okolice. Starszy pan w srebrnym aucie. Dlaczego policja nic nie robi. Musi zdarzyć się tragedia?? Zamknąć takiego w szpitalu psychiatrycznym.

Ludzie, przestańcie sami wariować. Jak Pani sama pisze, posty o pedofilach pojawiają się cyklicznie. Starszy pan mógł już 2 razy zmienić auto. Trzeba być czujnym, uczulać dzieci, ale mam wrażenie (sama mam dzieci w wieku szkolnym) i takie przemyślenia, że czasem takie wiadomości pojawiają się na zasadzie plotki i skutecznie sieją zamęt. Co ciekawe, z internetu wynika, że zawsze szukają pedofila w srebrnym (lub szarym) aucie... W różnych miejscach w kraju, o różnym czasie.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie