Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Policjant, który mi pomógł

Inicjatorem konkursu jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów.

Procedura zgłaszania policjantów do obecnej edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł” trwa do 31 maja 2019 roku. Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Typowanie kandydatów odbywa się na podstawie szczegółowej analizy uzasadnień zawartych w formularzach zgłoszeniowych.

Trwająca obecnie 12. edycja konkursu objęta jest honorowym patronatem Komendanta Głównego Policja, a sama uroczystość wręczenia wyróżnień zostanie wpisana w Centralne Obchody Święta Policji.

Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres: pogotowieatniebieskalinia [dot] pl lub pocztą na adres: „Niebieska Linia”, 02-121 Warszawa, ul. Korotyńskiego 13.

Formularz można pobrać na stronie: www.policjant.niebieska.linia.pl gdzie również widnieje regulamin konkursu.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów!

KP Luboń

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk