Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Samochody w WPN - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała pani Danuta, która zwróciła uwagę na kierowców, którzy swoimi samochodami dojeżdżają do samego jeziora Jarosławiec.

Droga Redakcjo, wczoraj byłam na spacerze w WPN. Ze zdziwieniem stwierdziłam, że ludzie zjeżdżają bez problemu autami z Greiserówki i jadą aż do zabudowań przy zejściu do samego jeziora Jarosławiec. O ile mi wiadomo wąska droga wyłożona betonowymi płytami służyła do tej pory spacerowiczom i rowerzystom. Droga redakcjo czy zmieniły się przepisy i dopuszczono ruch samochodowy na tym odcinku Parku Narodowego? Czy nie szkoda przyrody? Czy to tak trudno tym "miłośnikom przyrody" zostawić auto na wyznaczonym parkingu przy Greiserówce i pieszo dojść do jeziora? Dlaczego nie ma strażników? Może warto też przypomnieć wszystkim chcącym korzystać z uroków WPN obowiązujące tu zasady ruchu i kary za wjazd autami w niedozwolone miejsca? - pyta Czytelniczka.

izi

fot.: 

Odpowiedzi

wyraźna fotka z bachami, mail ze swoimi danymi (nie anonim) do WPN z notką, by poinformowali o podjętych działaniach

albo psssssssssssss w 2 wentyach - nie odjedzie tak raz-dwa, to się nauczy

Karta parkingowa niepełnosprawnym pozwala na wjazd-poczytaj przepisy zanim głupoty napiszesz

...

Było było- ktoś proponował zdjęcia tablic z numerami lub spuszczenie powietrza z kół-niepełnosprawnym też ? Chyba dosyć dostali od losu.Nie mówię tu o zdrowych byczkach bez karku który wydaje się że wszystko im wolno lub paniusiach
które potrafią kilka razy obejść największe centrum handlowe ale przez las kilka kroków już nie.Zanim więc ktoś wpadnie na podobne pomysły niech najpierw pomyśli.
Ps nie jestem niepełnosprawnym i samochód zostawiam na parkingu chociaż serce mnie boli kiedy mam za to płacić lub udaję się tam rowerem-dla zdrowia i przyjemności

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego