Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Znaleziono dwa koty

Na ulicy Świerczewskiej znaleziono dwa koty. Jeśli nikt się nie zgłosi po zwierzaki zostaną one odwiezione do schroniska w Poznaniu. Jeśli ktoś rozpoznaje kotki to prosimy o kontakt z firmą Kom-Lub telefon 61 813 05 51.

izi

fot.: 

Odpowiedzi

Ludzie co się z wami dzieje?Wyłapujecie psy rozumiem,ale koty?Taka ich natura że chodzą własnymi drogami.Co mają zrobić właściciele,trzymać je na sznurku jak filmowy Kargul,żeby nie zostały wywiezione do schroniska

Nam np. zaginęła kotka i bardzo bym się cieszyła gdyby ktoś ją znalazł. Być może ktoś ich szuka, więc co komu przeszkadza , że ktoś znalazł dwa kotki i chce żeby trafiły do swojego domu. Nie podoba się nie czytaj !!!!!

A jak sie nikt nie zglosi to biedne koty beda zyc w niewoli. To sa dzikie podworkowe koty a wy chcecie zamykac je dla mnie to totalna bzdura. Sama mam kota przyblede kreci sie kolo domu dostaje picie jedzenie ale zyje na wolnosci moze biegac polowac czuc wolnosc i nie chcialabym aby ktos go lapal i zamykal w niewoli. Koty sa stworzone do zycia na wolnosci taka ich natura.

a skąd ta wiedza??? może to koty domowe... ?

Czyżby zaczęła się łapanka na koty wolno żyjące?? wszystkiego można się we wsi Luboń spodziewać...poza tym czym mają się zająć a się nie zajmują... NP sprzątanie przez Kom-lub (pożal się boże) lub też sygnalizację świetlną przy Luboniance ktora żyje sobie własny życiem i mimo opisywania sytuacji ponad miesiąc temu, sprawa pozostaje bez echa.. ani nie naprawione ani odpowiedzi ani nie wiadomo kto za to odpowiada... ale za niewinne niczemu zwierzeta się zabierać.. oooo to chętnie... zawsze jakas kasa wpadnie za to...

Przecież pewnie są to kogoś koty. Wyłapywać trzeba te chore .

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Zatrudnię sprzątaczkę
 • Szukam pracy
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  płotek balkonowy
 • Sprzedam
  Lodówka z kostkarką side by side Samsung
 • Dam pracę
  Praca w markecie
 • Sprzedam
  sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń
 • Sprzedam
  Sprzedam antenę satelitarną / sat.
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Luboń