Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

LKTS Luvena Luboń podsumowanie 2018 roku

W tym roku nasi zawodnicy zdobyli jeden medal - złoty Mistrzostw Polski: Patryk Pyśk w Mistrzostwach Polski Kadetów w grze deblowej. Był to 11 medal Mistrzostw Polski w 11-letniej historii klubu. Awans do I ligi kobiet wywalczył młody zespół LKTS Luvena Luboń. Aktualnie zawodniczki LKTS Luvena Lubon zajmują bardzo dobre 6 miejsce w 1 lidze. LKTS okazał się najlepszym klubem w Wielkopolsce w klasyfikacji ogólnej klubów WZTS. W 2019 roku odbywały się na hali LOSiR w Luboniu Mistrzostwa Polski Kadetów – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. 

1 miejsce w 2 lidze kobiet – awans do 1 ligi

II liga kobiet - mecze o awans do I ligi

KTS-K GOSRiT Luzino - LKTS Luvena Luboń 5-5 

 LKTS Luvena Luboń - KTS-K GOSRiT Luzino  6-4

 

1 miejsce w 3 lidze mężczyzn – awans do 2 ligi

Patryk Pyśk i Zuzanna Sułek w Kadrze Narodowej na rok 2018.

Zuzia i Patryk startowali w Polish Open 2018 !

Polish Junior Cadet Open w Cetniewie rozegrany został od 23 do 27 maja.

 

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików

17-24 GŁADYSZ Julia – gra pojedyncza

17-32  GŁADYSZ Julia – gra podwójna

17-24 PYŚK Damian – gra pojedyncza

17-32 PYŚK Damian– gra podwójna

 17-24 LKTS Luboń PYŚK Damian BOROWIAK Filip – turniej drużynowy

 

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów

 33-48 CHUDY Anita – gra pojedyncza

 49-64 ZIELIŃSKA Maja – gra pojedyncza

 49-64 ROGALKA Kinga – gra pojedyncza

 17-32 ZIELIŃSKA Maja CHUDY Anita – gra podwójna

17-32 ROGALKA Kinga – gra podwójna

9-16 LKTS Luboń CHUDY Anita ZIELIŃSKA Maja ROGALKA Kinga– turniej drużynowy

17-32 CHUDY Anita – gra mieszana

33-64  ROGALKA Kinga – gra mieszana

33-64 ZIELIŃSKA Maja – gra mieszana

 

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów

5-8 SUŁEK Zuzanna – gra pojedyncza

33-48 DOMBKA Weronika – gra pojedyncza

33-48 PIECHOTA Natalia – gra pojedyncza

9-16 SUŁEK Zuzanna LKTS Luboń– gra podwójna

9-16 DOMBKA Weronika LKTS Luboń– gra podwójna

17-32 PIECHOTA Natalia LKTS Luboń  – gra podwójna

5-8 LKTS Luboń SUŁEK Zuzanna DOMBKA Weronika PIECHOTA Natalia FRELICH Wiktoria – turniej drużynowy

9-12 PYŚK Patryk – gra pojedyncza

1 PYŚK Patryk LKTS Luboń – gra podwójna

5-8 PYŚK Patryk LKTS Luboń – gra mieszana

9-16 SUŁEK Zuzanna – gra mieszana

17-32 PIECHOTA Natalia – gra mieszana

17-32 DOMBKA Weronika – gra mieszana

 

1 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

9 Pyśk Damian

12 Frelich Patrycja

 

1 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów

 18 Sułek Zuzanna

 41-48 Zielińska Maja

 

1 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów

13-16 Nowacka Paulina

 

1 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

41-48 Pyśk Damian

 

1 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków

41-48 ZROL Kacper

 

2 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

7 Damian Pyśk

16 Patrycja Frelich

49-56 Filip Borowiak

 

2 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów

21-24 SUŁEK Zuzanna

57-64 ROGALKA Kinga

57-64 PYŚK Damian

 

2 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

49-56 GŁADYSZ Julia

 

2 Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów

9-12 NOWACKA Paulina

 33-36 SUŁEK Zuzanna

 

Finał Mini Olympic Games, Gorzów Śląski,

Młodziczki 8 FRELICH Patrycja

Młodzicy 11 BOROWIAK Filip 23-24 ZROL Kacper

 

3 Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików

15 miejsce Damian Pyśk

 

3 Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów

33-40 SUŁEK Zuzanna

49-56 ZIELIŃSKA Maja

57-64 CHUDY Anita

 

86 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek

33-64 SUŁEK Zuzanna

 33-64 CHUDY Anita

17-32 SUŁEK Zuzanna/ CHUDY Anita

 

3 Grand Prix Polski Kadetek i Kadetów

16 SUŁEK Zuzanna

16 PYŚK Patryk

41-48 DOMBKA Weronika

 

2 miejsce w Pucharze Polski Kobiet edycji województwa Wielkopolskiego

2 miejsce w Pucharze Polski Mężczyzn edycji województwa Wielkopolskiego

 

Medale MW

 

Złote

Julia Gładysz MW Młodziczek gra pojedyncza

Drużyna Młodziczek (Julia Gładysz, Aleksandra Wasinkiewicz)

Damian Pyśk MW Młodzików Gra pojedyncza

Drużyna Młodzików (Damian Pyśk, Filip Borowiak)

Drużyna Kadetek

Anita Chudy MW Juniorek gra pojedyncza

Drużyna Juniorek

Bartosz Sułek MW Skrzatów gra pojedyncza

 

Srebrne

Zuzanna Sułek MW Seniorek gra pojedyncza

Anita Chudy MW gra podwójna

Zuzanna Sułek MW Kadetek gra pojedyncza

Maja Zielińska MW Juniorek gra pojedyncza

Adam Jakubowicz MW Skrzatów gra pojedyncza

 

Brązowe

Anita Chudy MW Seniorek gra pojedyncza

Zuzanna Sułek MW Seniorek gra podwójna

Maja Zielińska MW Seniorek gra podwójna

Anita Chudy MW Seniorek gra mieszana

Natalia Piechota MW Kadetek gra pojedyncza

Kinga Rogalka MW Juniorek gra pojedyncza

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików

2 GŁADYSZ Julia

7-8 WASINKIEWICZ Aleksandra

2 GŁADYSZ Julia LKTS Luboń gra podwójna

5-8 WASINKIEWICZ Aleksandra gra podwójna

2 PYŚK Damian

5-8 PYŚK Damian BOROWIAK Filip gra podwójna

 

Wojewódzki Mini Olympic Games

Młodziczki 1 Patrycja Frelich
Młodzicy 2 Filip Borowiak 4 Kacper Zrol

 

I MŁODZIEŻOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR PZTS Luboń

Młodzicy 2 Damian Pyśk

Żacy 3 Kacper Zrol

Żaczki 6 Patrycja Frelich

 

Grand Prix Wielkopolski

Kacper Zrol 1 miejsce 2 GP WZTS Żaków 1 miejsce 1 GP WZTS Żaków

Natasza Adamczyk 2 miejsce 1 GP WZTS Skrzatek 2 miejsce 2 GP WZTS Skrzatów

Bartek Sułek 1 miejsce 3 GP WZTS Skrzatów 2 miejsce 2 GP WZTS Żaków 3 miejsce 1 GP WZTS Żaków

Parycja Frelich 1 miejsce 1 GP WZTS Młodziczek

Maja Zielińska 1 miejsce 3 GP WZTS Juniorek

Anita Chudy 2 miejsce 3 GP WZTS Juniorek 2 miejsce 1 GP WZTS Seniorek

Zuzanna Sułek 1 miejsce 1 GP WZTS Juniorek 1 miejsce 2 GP WZTS Seniorek 2 miejsce 3 GP WZTS Seniorek 3 miejsce 1 GP WZTS Seniorek 3 miejsce 3 GP WZTS Juniorek

Weronika Dombka 1 miejsce 3 GP WZTS Kadetek

Maciej Wiśniewski 2 miejsce 2 GP WZTS Seniorów 3 miejsce 3 GP WZTS Seniorów

Julia Gładysz 1 miejsce 2 GP WZTS Kadetek 3 miejsce 2 GP WZTS Juniorek

Filip Borowiak 3 miejsce 1 GP WZTS Młodzików

Paulina Nowacka 1 miejsce 1 GP WZTS Seniorek

Damian Pyśk 1 miejsce 1 GP WZTS Kadetów 2 miejsce 2 GP WZTS Kadetów 2 miejsce 2 GP WZTS Juniorów 3 miejsce 3 GP WZTS Kadetów

 

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS 2018

Juniorki 9-12 CHUDY Anita 13-16 ZIELIŃSKA Maja

Kadeci 4 PYŚK Patryk

Kadetki 2 SUŁEK Zuzanna 7-8 DOMBKA Weronika

Młodzicy 2 PYŚK Damian

 Młodziczki 4 GŁADYSZ Julia

klasyfikacja klubowa 3 LKTS LUVENA Luboń 

 

Mistrzostw Wielkopolski Zrzeszenia LZS

Juniorki 1 ZIELIŃSKA Maja 3 CHUDY Anita

Kadetki 1 SUŁEK Zuzanna 2 DOMBKA Weronika

Młodzicy 1 PYŚK Damian

Młodziczki 3 GŁADYSZ Julia

Seniorzy 3 WIŚNIEWSKI Maciej

 

Wielkopolskie Turniej TOP 8

JUNIORKI 1 CHUDY Anita 2 SUŁEK Zuzanna

KADETKI 2 FRELICH Wiktoria

MŁODZICZKI 1 GŁADYSZ Julia

JUNIORZY 2 PYŚK Patryk

KADECI 2 PYŚK Damian

MŁODZICY 3 BOROWIAK Filip

 

LKTS Luvena Luboń

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Praca w Komornikach
  • Dam pracę
    Sklep Intermarche zatrudni
  • Dam pracę
    Zatrudnimy Panie do lekkich prac na produkcji
  • Sprzedam
    Sprzedam pozostałość po ogrodzeniu działki
  • Dam pracę
    Potrzebne kobiety do pracy
  • Dam pracę
    Malarz ~szpachlarz
  • Dam pracę
    Pracownik ochrony - Komorniki
  • Wynajem - szukam
    Poszukuję lokalu biurowego do wynajęcia