Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Strajk dla Ziemi

Na stronie Puszczykowo - nasze miasto pojawiło się bardzo ciekawe zdjęcie. Jak piszą autorzy postu dorośli rozmawiają, dyskutują a młodzi działają.

Wczoraj dwie dzielne 8 klasistki zainicjowały Strajk dla Ziemi. Sugerowały kierowcom aby stojąc przed zamkniętym przejazdem w Puszczykówku wyłączali silnik. Brawo dziewczynki, dajecie przykład dorosłym jak trzeba działać. Tak trzymać! A Państwo co na to? Włączycie się do akcji? - pytają autorzy postu.

izi

fot.: 

Puszczykowo - nasze miasto

Odpowiedzi

Dzieci mądrzejsze od rodziców.. same muszą zadbać o tą planetę bo rodzice nie mają czasu goniąc za kasą.. oczywiście wszyscy rodzice a nie tych akurat mądrych dziewczynek...

wszyscy rodzice nie mają czasu bo ganiają za kasą? skąd ta pewność? "bezimienny autor" ma jakieś badania na ten temat? czy to może głupi komentarz tylko?

Latem jak stoją pod zamkniętym b.często przejazdem silnik auta pracuje bo trzeba się chłodzić klimatyzacją a zimą trzeba się grzać!Jednym słowem pokolenie "brawo ja " to zwykłe zdechloki!

gonią za kasą? czy walczą by przetrwać i nakarmić te dzieci? nie wsadzajmy wszystkich do jednego worka

Czy nieletnie osoby nie stanowiły przypadkiem zagrożenia dla siebie i dla ruchu samochodowego, czy towarzyszyli im może dorośli opiekunowie? Przypuszczam, że nie. Kto ponosiłby odpowiedzialność, gdyby komuś się coś stało? Cała ta zadyma wygląda mega nieodpowiedzialne! Takie zakłócanie ruchu drogowego jest nieakceptowalne. Kto się tymi dziećmi opiekuje?!

Legalnie?A co to ma do rzeczy?Fajny protest!Brawo dzieciaki!A jak jesteś w lesie na grzybach (w końcu miejsce publiczne) i wysikasz się za drzewem to zrobiłeś to legalnie?A jednak to zrobiłeś!

Przez takich pseudo-poprawnych formalistów ogromna większość dzieciaków nie umie pływać bo wszystkie kąpieliska w okolicy zamknięto z powodu braku kasy na obowiązkowego? ratownika!Precz z takimi osłami!Ciekawe czy w aucie w czasie jazdy gadasz przez telefon? mając go bezpośrednio przy uchu!

Po tej wypowiedzi widać jaki charakter ma ta akcja. Co za ludzie tak wychowują dzieciaki? Wzór poniżej krytyki.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie